Evlilik mi Var? Hande Erçel Gelinlik Giydi Olanlar Oldu: Yıldırım Nikahı mı Geldi?

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Evlilik mi Var? Hande Erçel Gelinlik Giydi Olanlar Oldu: Yıldırım Nikahı mı Geldi?

Hande Erçel, son zamanlarda ülkemizdeki en popüler isimlerden biri oldu. Güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde büyük bir ilgi görüyor. Hem kariyerinde hem de aşk hayatında oldukça başarılı bir dönemden geçen Hande Erçel, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile hepimizi şaşırttı. Kafalara ”Evlilik mi var?” sorularını getiren Hande Erçel’in o hallerini görünce siz de çok şaşıracaksınız.

Mutlu Bir Beraberlik Yaşıyorlar!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, bundan 2 yıl önce Sen Çal Kapımı aldı romantik komedi dizisinde partner oldular ve iş vesilesiyle bir araya geldiler. Birbirleriyle çok iyi anlaşan ikili, kısa zamanda oldukça yakınlaştılar.

Magazin muhabirleri, aralarında aşk olup olmadığı ile ilgili sürekli olarak bir araştırma yapsalar da bu iddiaları destekleyecek kanıt bulamadılar. Zaman ilerledikçe daha da yakınlaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birlikte tatile çıktıklarını duyurduklarında aşk iddiaları da kesinlik kazanmış oldu.

Aşk pozlarını paylaşan ikili, herkesi sevindirdi. Şimdilerde çok mutlu bir birliktelik yaşayan ikiliye evlilik soruları sorulduğunda bu sorular cevapsız kalsa da Hande Erçel’in geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım hepimizin kafasını karıştı.

Beyazlara Büründü!

Beyazlar içindeki bu hallerini kendi Instagram hesabından takipçileri ile paylaşan Hande Erçel, bu halleriyle oldukça kısa bir sürede büyük ilgi gördü. Bu hallerini gören takipçileri, güzel oyuncuya ”Evlilik hazırlıkları başladı mı?” sorularını sorsa da Hande Erçel’den bu durum ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz