Hadise’den Olay Kıyafet: Kırmızılara Bürünen Hadise Görenleri Mest Etti! İşte O Paylaşım!

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Hadise’den Olay Kıyafet: Kırmızılara Bürünen Hadise Görenleri Mest Etti! İşte O Paylaşım!

Hadise, magazin gündeminin eskimeyen isimlerinden biri. Bu zamana kadar hem şarkılarıyla hem de özel hayatıyla yakından takip altına alınan Hadise, her zaman olduğu gibi yine gündemden düşmüyor ve görenleri etkilemeye devam ediyor. Yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen güzel şarkıcı, bu halleriyle herkesi bir kez daha kendisine hayran bıraktı. Sizin de Hadise’yi kırmızılar içinde görünce oldukça beğeneceğinize eminiz. İşte o olay paylaşım!

Hem Kariyerinde Hem de Aşk Hayatında Epey Mutlu Bir Dönemden Geçiyor!

Hadise’nin O Ses Türkiye’deki hallerini hepimiz çok seviyorduk. Uzun yıllar bu programın jüri üyelerinden biri olan Hadise’nin bu sezon O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri içinde olmaması ve yerini Ebru Gündeş’e bırakması hepimizi epey şaşırtmıştı.

O Ses Türkiye’den ayrılan Hadise, bu durumun kendisini yıkmasına izin vermedi ve yepyeni projelerle sevenlerinin karşısına çıktı. Müzik listelerinde şarkılarıyla bir numaraya kadar çıkan Hadise, kariyerinde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha herkese kanıtlamış oldu.

İş hayatının yanı sıra aşk hayatında da epeyce mutlu bir dönem geçiren Hadise, şimdilerde ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler ile birlikte. İkili ilişkilerini gözler önünde yaşamak istemeseler de kameralara oldukça mutlu bir şekilde yansıyorlar.

Yaşadığı bu mutlu dönemlerde güzelliğine güzellik katan Hadise, şimdilerde oldukça renkli bir tarza sahip. Renkli kıyafetler içinde görmeye alışık olduğumuz Hadise, kırmızının da cazibesine kapılmış gibi duruyor.

Bu Kombin Çok Konuşulur!

Baştan aşağı kırmızıya bürünen güzel şarkıcı, bu paylaşımı ile dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum almayı başardı. Biz de onun bu hallerine ”41 kere maşallah!” diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz