Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Şaşırtan İtiraf: Bakın Neye Heves Ediyormuş!

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Şaşırtan İtiraf: Bakın Neye Heves Ediyormuş!

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola, bugün sosyal medya hesabında herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu. Meğer güzel oyuncu öyle bir şeye heves ediyormuş ki, duyanlar adeta şok oldu!

Masumlar Apartmanı Çok Güzel İlerlerken İnci’nin Ölümü ile Sarsıldı!

Masumlar Apartmanı, geçen yıl ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. 37 bölüm boyunca seyirciyi kah güldürüp kah ağlatan başarılı dizi, İnci rolüne hayat veren Farah Zeynep Abdullah’ın vedasıyla sarsıldı. Kulislerde konuşulan haberlere göre; Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabındaki Çöp Ev adlı bölümden televizyona uyarlanan Masumlar Apartmanı, dramatik senaryosu sebebiyle güzel oyuncuyu duygusal olarak hırpaladı.

Farah Zeynep Abdullah Gidince Melisa Şenolsun Kadroya Katıldı

blank

Bu duruma daha fazla dayanamayan Farah Zeynep Abdullah da diziden ayrılma kararı aldı. Her ne kadar dizi en yetenekli oyuncularından birini kaybetmiş olsa da, kalan oyuncular diziyi kusursuz bir şekilde sırtladı. Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’ya, yeni sezonda Melisa Şenolsun da katıldı. Zenginleşen kadro ile Masumlar Apartmanı yeni sezona da son derece enerjik başladı.

Ezgi Mola’ya Olan İlgi Günden Güne Arttı

blank

Dizi bu denli sevilince, oyuncuların sosyal medya hesapları hayranları tarafından mercek altına alındı. Özellikle de eğlenceli paylaşımlarıyla herkesin gönlünü fetheden Ezgi Mola’ya, sosyal medyada ilgi bir hayli arttı. Bu ilgi artışında, ünlü oyuncu hakkında açılan davanın da payı vardı. İpek Er’in intiharının ardından, genç kadına tecavüz ettiği gerekçesi ile yargılanan Musa Orhan hakkındaki söylemleri sebebiyle Ezgi Mola’ya hapis istemiyle dava açıldı. O dönemde tüm sanatçılar Ezgi Mola Yalnız Değildir etiketiyle ünlü oyuncuya destek çıktı.

Ezgi Mola İtiraf Niteliğinde Bir Paylaşım Yaptı

blank

Zor günleri arkadaşlarının ve sanat camiasının desteğiyle atlatan Ezgi Mola, bugün sosyal medya hesabında itiraf niteliğinde bir gönderi paylaştı. Sette öğle yemeği yediği esnada Instagram hesabından paylaşım yapan Ezgi Mola, glutensiz makarna yediğini ve her zaman buna heves ettiğini açıkladı. Yediği makarnadan son derece memnun kaldığını ifade eden oyuncu, hevesini aldığını eklemeyi de ihmal etmedi. Bakalım ünlü oyuncu bundan sonra tamamen glutensiz beslenmeye geçecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz