Exxen Projesinde Rol Alan Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın Sert Eleştirilerine Yanıt Verdi: “Bunu Konuşsunlar Başka Bir Şey Konuşmasınlar

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Exxen Projesinde Rol Alan Aleyna Tilki, Demet Akalın’ın Sert Eleştirilerine Yanıt Verdi: “Bunu Konuşsunlar Başka Bir Şey Konuşmasınlar

Demet Akalın, geçen günlerde İngilizce şarkısı Retrograde’i piyasaya süren Aleyna Tilki’yle ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu. Akalın’ın genç şarkıcı için “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor” sözlerine Aleyna Tilki’den cevap gecikmedi.

aleyna tilki-demet akalın

Aleyna Tilki Türkiye’nin en çok konuşulan starlarından biri. Henüz 20 yaşında olan ünlü şarkıcı geçenlerde çıkardığı Retrograde single ile oldukça olay olmuştu. Dünya starı olma hayaliyle ilerleyen genç şarkıcıya Demet Akalın çok tartışılacak kelimeler söyledi. Demet Akalın’ın o sözlerine ise genç şarkıcıdan yanıt geldi.

“Dünya Starı Olacağım Dedi Çocuk Dizisinde Oynuyor”

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Demet Akalın Aleyna Tilki hakkında konuşmuştu. Genç şarkıcıya sert sözlerle yüklenen Akalın, “Dünya starı olacağım dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor.” dedi.

aleyna tilki-demet akalın

Aleyna Tilki’nin “Kimse bana destek olmuyor” sözüne alınan Akalın, Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.” diye söylemlerde bulunmuştu.

O Sözlere Yanıt Gecikmedi

Retrograde için çalıştığı ekibin Grammy aldığını belirten Aleyna Tilki, “İnsanlar bunu konuşsunlar başka bir şey konuşmasınlar” dedi. Henüz 20 yaşında olduğunu ve çok genç olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, yaşının bir müzikalde oynamak için elverişli olduğunu dile getirdi.

aleyna tilki-demet akalın

“İnanılmaz gencim” diyen Aleyna, Britney Spears, Christina Aguilera gibi dünya yıldızlarının da daha önce müzikallerde oynadığını söyledi. Röportajda sürekli genç olduğunu vurgulayan başarılı sanatçımıza Demet Akalın’ın nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

aleyna tilki-demet akalın

İşte Bu Benim Masalım dizisi bittiği için bir süre yurt dışında olacağını söyleyen Aleyna Tilki, amacının yeni bir Türkçe şarkıyla dünyaya açılmak olduğunu dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz