Ezgi Mola ve Merve Dizdar’lı Masumlar Apartmanı Herkesi Duygulandırdı: İstanbul’u Terk Etmeye Karar Verdi

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’lı Masumlar Apartmanı Herkesi Duygulandırdı: İstanbul’u Terk Etmeye Karar Verdi

TRT 1’de salı akşamları yeni bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanı’nın dün akşam yayınlanan bölümünde ilginç anlar yaşandı. Seyirciler şaşkınlık içerisinde gelişmeleri izledi. Bölüm finali ise duygu dolu anlara sahne oldu.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı’nın 16 Mart Salı akşamı izleyici ile buluşan 26. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı.

Masumlar Apartmanı son bölümde babasının ani ölümüyle yıkılan İnci zor zamanlar yaşadı. Kendisine daha önce tokat atan Safiye’ye karşı da saldırgan tavır alan İnci eve de ayakkabılarıyla girmeye başladı. Ancak Safiye, kendi geçmişinden izler gördüğü İnci’nin yanına giderek duygusal bir konuşma yaptı. İnci ise hiç beklemediği bu konuşmanın ardından kendini toparladı.

Diğer yandan ise Esat’ın gösterdiği ilgi ve aldğı hediye karşısında büyük mutluluk yaşayan Gülben ise gördüğü manzara karşısında yıkıldı.

 Esat’ı Esra’nın evinden çıkarken gören Gülben kriz yaşadı.

Han ise hastalığı iyice ilerleyen Naci’den gitmesini istedi. Safiye’nin karşısında da atak geçiren ve zor anlar yaşayan Naci ise büyük bir üzüntü içinde İstanbul’u ve Safiye’yi terk etmeye karar verdi.

 Naci, kızının yanında olabilmek için Ankara’ya döneceğini Safiye’ye söyledi. Ancak Han’ın konuşmalarını duyan Gülben ise Safiye’ye, Naci’nin Han yüzünden gittiğini söyledi. Naci’yi durdurmak isteyen Safiye’nin yardımına ise İnci koştu.

İnci ve Safiye tren garına gitti ancak Naci’yi bulamadı.

Trenin hareket etmesi üzerine ise Safiye gözyaşlarına boğuldu.

 YENİ BÖLÜMDE NACİ’DEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Ancak Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde ise Safiye’yi gören Naci’nin son anda trenden indiği anlar ekrana gelecek.

Naci’yi karşısında gören Safiye ise büyük mutluluk yaşayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz