İlk Projelerinde Partner Olmuşlar! Elçin Sangu ve Aras Bulut İynemli Yıllar Önce İki Sevgiliyi Oynamış

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

İlk Projelerinde Partner Olmuşlar! Elçin Sangu ve Aras Bulut İynemli Yıllar Önce İki Sevgiliyi Oynamış

Ünlü oyuncu Elçin Sangu’nun ilk partneri Aras Bulut İynemli’ydi. İkili, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde beraber oynamış ve müzik yeteneklerini de sergilemişti.

Elçin Sangu

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, erken final yapan “İyi Günde Kötü Günde” ve beğenilmeyen “9 Kere Leyla”nın ardından evine kapandığı iddialarıyla gündeme gelmişti. Bu iddiayı esprili bir dille yalanlayan ünlü oyuncu, bu kez de yeni proje haberleriyle gündeme geldi.

Elçin Sangu

Başrol oynadığı son yapımlarda beklentileri veremeyen Elçin Sangu’nun bu kez ince eleyip sık dokuduğu konuşuluyor. Ünlü oyuncu, biri dram biri de aksiyon olan iki farklı dizi arasında karar verme aşamasında. En geç yaz aylarında onu yine ekranda göreceğiz. O zamana kadar, başarılı oyuncu kariyerinde neler yapmış, bir göz atalım!

İlk Partneri Aras Bulut İynemli

Elçin Sangu

Elçin Sangu, Mersin Üniversitesi’nde Opera okudu! Kısa bir tiyatro eğitimi aldıktan sonra da hemen dizi setlerine transfer oldu. Hem sesi hem de kendisi güzel olan oyuncunun bir yıldız adayı olduğunun hemen farkına varılmıştı tabii ki!

Elçin Sangu Öyle Bir Geçer Zaman ki

Ünlü oyuncunun ilk projesi, 2011’in star fabrikası dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” oldu. İlk partneri de bir başka yıldız adayı Aras Bulut İynemli’ydi!

Dizide Jale karakterini oynayan Elçin Sangu’nun güzel sesini de sık sık dinleme fırsatı bulmuştuk.

“Kiralık Aşk”a Kadar Başrolü Yok!

Elçin Sangu Koray Erkök

Aslında ünlü oyuncuya “Öyle Bir Geçer Zaman ki” bittikten sonra pek çok başrol teklifi geldi. Ama o basamakları yavaş yavaş çıkması ve sektörde pişmesi gerektiğini kavrayacak kadar akıllıydı! Önce, 2012-2013 yıllarında “Aşk Kaç Beden Giyer” dizisinde Nehir’i oynadı.

Elçin Sangu

Sonrasında da, “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde Eda’yı oynadı ve başrollerden daha çok dikkat çekmeyi başardı!

Elçin Sangu

Onu yavaş yavaş önemli bir noktaya getiren proje, 2014’ün en sükseli işi “Kurt Seyit ve Şura”da oynadığı Güzide karakteri oldu.

“Kiralık Aşk” Fırtınası

Elçin Sangu

2015 yılında Elçin Sangu’nun 2 başrol denemesi oldu. Kadir Doğulu’yla oynadığı “Sevdam Alabora” tutmazken, yaz aylarında başlayan “Kiralık Aşk” onu zirveye taşıdı!

Elçin Sangu Barış Arduç

Barış Arduç’la olan olağanüstü kimyaları sayesinde dizi 69 bölüm sürdü ve hala konuşuluyor. Bu dizide komedi yeteneğini de gösteren Elçin Sangu, Barış Arduç’la “Mutluluk Zamanı” filminde de oynadı.

Vampir Bile Oldu!

Çarpışma dizisi

Elçin Sangu, “Kiralık Aşk” bittiğinde artık kanalların transfer etmekle övündüğü bir yıldızdı. 2017’de Kıvanç Tatlıtuğ’la başrol oynadığı “Çarpışma” ses getirdi.

Yaşamayanlar dizisi

2018’de Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi isimlerle vampir dizisi “Yaşamayanlar”da oynayarak dijitale de adım attı.

Ama 2020’deki projeleri “İyi Günde Kötü Günde” ve “9 Kere Leyla” beğenilmedi. Adımlarını artık daha dikkatli atması gerekiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz