Kesin Gizli Bir Planları Var! ATV’nin Yıldızı Esra Erol, Bu Fotoğrafın Altındaki Sırrı Araştırıyor

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Kesin Gizli Bir Planları Var! ATV’nin Yıldızı Esra Erol, Bu Fotoğrafın Altındaki Sırrı Araştırıyor

ATV’nin sevilen televizyon programlarından birisi olan Esra Erol’da programının güzel sunucusu bugün sıcacık bir aile fotoğrafı paylaşımı yaptı. Çocukları ve eşinin tek bir sandalyede oldukları fotoğrafta bir gizem arayan Esra Erol bakalım bu gizemi çözebilecek mi?

Esra Erol’dan Sıcak Aile Paylaşımı

2010 yılında canlı yayında Ali Özbir ile evlenen Esra Erol’un bu evlilikten iki çocuğu var. Çiftin ilk çocukları olan İdris Ali 2011 yılında dünyaya gelirken, Ömer ise 2017 yılında katıldı aileye. Sosyal medyadan çok yoğun bir şekilde olmasa da çocukları ile mutlu anlarını takipçileri ile paylaşan güzel sunucu bugün de ailesinin bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafın altına “Bir sandalyeye sığdıklarına göre kesin bir gizli planları var” diye yorum yapan Esra Erol evde kendisini bekleyen sırrı çözebilecek mi bakalım?

İdris’in Torunları

kürt idris-idris koçovalı-ercan kesal

Sevilen dizi Çukur’un en önemli karakterlerinden birisi olan İdris Koçovalı yani gerçek hayattaki Kürt İdris, Ali Özbir’in babası. Yani Esra Erol’un çocukları İdris Ali ve Ömer’in dedeleri olan Kürt İdris bir zamanların önemli kabadayılarından birisi olarak biliniyor. Hal böyle olunca da bu hınzır fotoğraf tam yerine oturmuyor değil hani.

Esra Erol’dan Gençlere Beklenmeyen Tavsiye

Esra Erol

Evlilik programları ile adını duyuran ve popülerleşen Esra Erol gençler için beklenmedik bir tavsiyede bulundu. “Az Önce Konuştum” programına konuk olan Esra Erol gençlere evliliğin büyük bir sorumluluk olduğunu anlattı. Ayrıca Erol “Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz