Exxen’de Yer Alacak Ünlü Youtuber Reynmen Acun Ilıcalı’ya Seslendi: “Abi Gör Bunları!”

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Exxen’de Yer Alacak Ünlü Youtuber Reynmen Acun Ilıcalı’ya Seslendi: “Abi Gör Bunları!”

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaptığı yeni projesi Exxen, seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor! Türkiye’nin en ünlü ve konuşulan isimleriyle el sıkışan Acun Ilıcalı, Youtube ve Instagram fenomenlerini de unutmadı!

Exxen’de birbirinden farklı diziler, filmler, programlar ve yarışmalar yer alacak. 1 Ocak’ta faaliyete başlayacak olan Exxen’in yapımlarının çekimleri çoktan başladı. Pek çok ünlü simadan bu yönde Instagram paylaşımları görüyoruz. Son paylaşım ise ünlü Youtuberlar Berkcan Güven ve Reynmenden geldi!

Berkcan Güven, dün yayınladığı storysinde yine Youtube’da fenomen olan Mesutcan Tomay ve Ali Biçim’in habersiz videolarını çekerek: “Bu Exxen mi?” dediğini duyuyoruz. Videonun son saniyelerinde Exxen’de yer alacak bir başka fenomen olan Reynmen’i de görüyoruz!

Reynmen Story

Scorp sayesinde adını duyuran ve sonrasında kendi şarkılarını çıkartmaya başlayan Reynmen ise, Acun Ilıcalı’ya storysinden seslendi: “Çekim için 2 saat uyudum Acun Abi, gör bunları!” açıklamasıyla takipçilerine paylaştı.

Birbirinden ünlü simaları bir araya getirmek için bir servet ödeyen Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde kimler yok ki?

Ünlü pop şarkıcısı Aleyna Tilki ve Survivor’un 2020 şampiyonu olan Cemal Can Cansever, beraber müzikal bir dizi çekimlerine çoktan başladı bile! Storylerinde sık sık birlikte pozlar veren ikili, her fırsatta çok iyi anlaştıklarını dile getiriyorlar!

Aleyna Tilki ve Cemal Can

Ayla, Müslüm ve Naim gibi gündeme damga vuran filmlerin yönetmeni olan Mustafa Uslu, Acun Ilıcalı’nın Exxen’i isim Özgü Namal’ın başrolde olduğu “Hükümsüz” isimli bir dizinin yapımcısı olacak!

Özgü Namal

Exxen’in belki de en ilgi çeken yapımlarından biri şüphesiz ki; Rapstar yarışması olacak. Jüri koltuğunda ünlü rapçiler Sagopa Kajmer ve Ceza oturacak. Sunucu ise Enis Arıkan!

Sagopa Kajmer ve Ceza

Dünyada büyük ilgiyle izlenen Next Top Model yarışması da Exxen’de olacak. Bu yarışmanın sunucusu ise ünlü manken ve sunucu olan Burcu Esmersoy olacak!

Burcu Esmersoy

Bunların dışında neredeyse tanınan bütün Youtuberlarla anlaşan Acun Ilıcalı’nın bu ünlü Youtuberlarla nasıl bir proje çıkartacağı merak ediliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz