Kırmızı Oda Dizisinin Ayşe’si Meriç Aral Arkadaşı Melikşah Taç’ı Kaçırdığını Bildirdi: “Bu çocuk ben…”

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Kırmızı Oda Dizisinin Ayşe’si Meriç Aral Arkadaşı Melikşah Taç’ı Kaçırdığını Bildirdi: “Bu çocuk ben…”

Son dönemlerde Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteriyle adını çokça duyduğumuz Meriç Aral dün Instagram’dan sesini duyurdu. Arkadaşıyla birlikte bir story atan Meriç, bakın ne diyor!

Meriç Aral Instagram hesabını çok aktif kullanan ünlülerimizden biri. Neredeyse her yaptığını Instagram hesabından hem postla hem de storyle bildiriyor.

Bazen bu şekilde yeni haftayı selamlıyor.

Bazen de yeni haftaya giriş yapmaya çalışıyor!

Bazen de yaptığı sporları ve ev rutinini bildiriyor sportmen oyuncu!

Bir Zamanlar Meriç Aral…

İşin şakası bir yana biz onu Kırmızı Oda dizisinden önce bir dönemlerin fenomen dizisi Medcezir’de hayat verdiği “Hale” karakteriyle tanıdık. Dizinin kıskanç ve gıcık karakteri olarak biliniyordu. Medcezir’de Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez gibi başarılı isimlerle rol arkadaşlığı yapmıştı.

Bu diziden sonra da pek çok fazla projede yer aldı. Başarısına başarı katan ünlü oyuncu 2020’nin ilk ayında vizyona giren “Biz Böyleyiz” filmiyle çok konuşulmuştu.

Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç ve Şebnem Bozoklu’yla birlikte rol aldığı bu film vizyona girmeden önce de filmi tanıtma maksadıyla tam kadro O Ses Türkiye yılbaşı programına katılmışlardı.

Instagram hayatına geri dönecek olursak pandemiden sonra daha aktif olarak kullandığından bahsetmek isterim.

Yaptığı bu paylaşımla da bu hareketini destekliyor güzel oyuncu. Sosyal medya sayesinde pek çok ünlünün yaptığı işlere, özel hayatına daha yakından şahit olduk diyor Meriç Aral. Tıpkı kendisinde olduğu gibi!

Ben Tarafından Kaçırıldı!

Yine Instagram hesabından yaptığı bir story paylaşımıyla dün neler yaptığına şahit olduk güzel oyuncunun. Arkadaşı Melikşah Taç ile birlikteydi. Hatta buna Melikşah’ı kaçırmış bir yere gidiyorlardı desek daha doğru olur!

Videoya “Bu çocuk benim tarafımdan kaçırılmıştır!” diyerek esprisini de yapıyor güzel oyuncu. Nereye gidiyorlardı acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz