Demet Akalın ve Alişan “Müziği Bıraktım” diyerek Programlarına Gelmeyen Hakan Altun’a Ateş Püskürdü: “Keşke Hatırladığım Gibi Kalsaydın!”

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Demet Akalın ve Alişan “Müziği Bıraktım” diyerek Programlarına Gelmeyen Hakan Altun’a Ateş Püskürdü: “Keşke Hatırladığım Gibi Kalsaydın!”

Türk pop müziğinin sevilen iki ismi Demet Akalın ve Alişan bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda beraber sabah programı yapmaya başladılar. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah isimli programda; yemek tarifleri, sağlıklı bilgiler, şarkılar türküler ve ünlü konuklar yer alıyor!

Çok yakın arkadaş olan bu ikili, beraber iş yaparken çok eğleniyorlar. Instagram’ı hem Demet Akalın hem de Alişan gün içinde sıklıkla kullanıyorlar. Sevenlerine de bol bol kulis ve kamera arkası görüntüler paylaşmayı ihmal etmiyorlar tabii. En son, Alişan’ın dans videosu gündeme oturmayı başardı! Haberin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hakan Altun’a Kızgılıkları Geçmiyor!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının ilk zamanlarında, Demet Akalın ve Alişan: “Konuk çağırıyoruz gelmemek için müziği bıraktım diyorlar. Sonra onları başka programlarda izliyoruz” açıklamasını yaparak kırgınlığını dile getirmişti. Ardından konuk olarak çağırılan bu kişinin Hakan Altun olduğu ortaya çıktı! Bu olayın ardından kısa süre sonra İbrahim Tatlıses’in İbo Show’una katılarak müziği bırakmadığını herkese kanıtladı! Hakan Altun’un bu hareketi sosyal medyada çok konuşuldu.

Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’nun sunduğu “Lerzan’la Çok Mutlu” isimli programa konuk olan Demet Akalın ve Alişan, Hakan Altun’a kırgınlıklarını tekrardan dile getirdi! Bu olayın ardından Hakan Altun’a mesaj atan Alişan: “Keşke gözümde hep o saygı duyduğum Hakan Altun olarak kalsaydın” dediğini söyledi! Demet Akalın ve Alişan, anlaşılan Hakan Altun’a hem çok kırgın hem de çok sinirli!

Alişan’dan Dava!

Lerzan’la Çok Mutlu isimli programda konuşulan bir diğer konu ise geçtiğimiz yıllarda Alişan’ın yaptırdığı estetik operasyonuydu! Alişan yağ aldırma operasyonu için: “2 sene önce ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kalmışım. Bütün göbeğimi almışlar, nefes alamamaya başladım. Vücudumda hala morluklar var. Dün resmi olarak dava açtım” açıklamasında bulundu.

Alişan, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Ufuk A.’ya yaptırdığı yağ aldırma operasyonu sonucu vücudunda kalıcı hasar meydana geldiğini ve ölümden döndüğünü iddia ederek 2 milyon TL manevi, 10 bin TL maddi olmak üzere toplam 2 milyon 10 bin TL’lik tazminat davası açtı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz