Figüranlıktan Bölüm Başı 250 Bine! Çağatay Ulusoy Recep İvedik 3’te Figüranlık Yapmış

Aleyna

Haberler

12 Aralık 2020

Figüranlıktan Bölüm Başı 250 Bine! Çağatay Ulusoy Recep İvedik 3’te Figüranlık Yapmış

Star oyuncu Çağatay Ulusoy aslında uzun zaman figüranlık yaptı. Figüran olduğu yapımlardan biri de Recep İvedik 3’tü!

Star oyuncu Çağatay Ulusoy’un 2010 yılında “Best Model of Turkey” seçildiği gece aldığı bir teklifle hayatı değişti. “Adını Feriha Koydum” dizisi için başrol teklifi alan Ulusoy canlandırdığı “Emir” karakteriyle milyonları ekrana kilitledi. Ünlü oyuncunun hayranları da Ulusoy’un setlere bu projeyle merhaba dediğini ve sonrasının çorap söküğü gibi geldiğini düşündü. Ama işin aslı hiç de böyle değil!

Aslında Figüranlıkla Başladı!

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, “Best Model” yarışmasını kazandıktan sonra aslında modellik yapmak ve kendini geliştirmek için Fransa’ya gitmeyi istediğini söyledi. O gece kabul ettiği “Adını Feriha Koydum” dizisi sayesinde kaderi değişen Ulusoy’un ilk dizisiyle büyük patlama yapan şanslı biri olduğu düşünüldü. Ama durum aslında tam tersi gibi görünüyor!

Çağatay Ulusoy’un kameralarla tanışması “Best Model” yarışması ve “Adını Feriha Koydum” dizisinden önceye dayanıyor. Ulusoy henüz bir lise öğrencisiyken “Arka Sokaklar” dizisinde figüranlık yaptı! Setlere ilk kez adım atması da bu sayede oldu.

Çağatay Ulusoy

Ancak daha ilginç olan şey Çağatay Ulusoy’un 2010 yılında “Recep İvedik 3” filminde de figüranlık yapması. Bakalım videoda Çağatay Ulusoy’u ayırt edebilecek misiniz?

Dans salonunda sol tarafta duran siyah elbiseli adamı gördünüz mü? İşte o Çağatay Ulusoy’un ta kendisi!

Çağatay Ulusoy

Meğer Çağatay Ulusoy “Best Model” yarışmasıyla sihirli değnek değmiş gibi hayatı değişen ve ilk projesiyle Türkiye’nin en popüler oyuncularından birine dönüşen biri değilmiş. Ama setlerde sıfır noktasından başlayıp bir anda kariyeri uçuşa geçen başka bir oyuncu var mıdır, bilmiyoruz!

Sonra Partner Oldular!

Emir'in Yolu

“Recep İvedik 3” filminin başrol oyuncusu Zeynep Çamcı ise gişe rekorları kıran bir filmde oynamasına rağmen uzun süre iş bulamadığını, kendisine önyargıyla bakıldığını anlatmıştı. “Leyla ile Mecnun” dizisiyle şansı dönen Çamcı, Hazal Kaya ayrıldıktan sonra “Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu” dizisine katılarak Çağatay Ulusoy’la partner oldu! Kaderin cilvesine bakar mısınız?

Bölüm Başı 250 Bin!

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, “Adını Feriha Koydum” dizisinin son sezonu hariç ufak bir başarısızlık kırıntısı bile olmayan bir kariyere sahip! Netflix’in ilk Türk yapımı “Hakan: Muhafız” dizisinde dört sezon başrol oynayan oyuncu bu projeden sonra aldığı ücreti de bir hayli yükseltti. Ulusoy’un artık bölüm başı 250 bin lira istediği konuşuluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz