Exxen’deki İlk Bölüm Öncesi Sürpriz Haber: Leyla ile Mecnun’un İki Başrol Oyuncusu TRT Dizisine Transfer Oldu

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Exxen’deki İlk Bölüm Öncesi Sürpriz Haber: Leyla ile Mecnun’un İki Başrol Oyuncusu TRT Dizisine Transfer Oldu

Efsane dizi Leyla ile Mecnun’un iki oyuncusundan yeni bir haber var. Exxen’de yayınlanacak olan ve merakla beklenen dizinin oyuncularının transfer oluşuna dair haberler ise diziyi bekleyenleri şaşırttı. Peki ama hangi oyuncular gidiyor ve bu durumda Leyla ile Mecnun’da işler ne olacak?

Mevlana Herkesi Topluyor

mevlana timuçin esen

TRT için Kale Film tarafından çekilen Mevlana projesi için tüm hazırlıklar kesintisiz bir şekilde devem ediyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, başrolünde Timuçin Esen’in yer alacağı ve yönetmen koltuğunda Can Ulkay’ın oturacağı dizinin kadrosuna yeni isimler gelmeye devam ediyor. Kaan Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Baki Davrak, Burç Kümbetlioğlu, Ushan Çakır, Mert Karabulut ve Mert Turak’ın yer aldığı diziye son olarak İlker Aksum ve Yusuf Çim de katıldı.

Leyla ile Mecnun’dan Transferler

blank

Bilindiği gibi Ahmet Mümtaz Taylan Leyla ile Mecnun’un başrol oyuncuları arasındaydı. Usta oyuncu Exxen’de yayınlanacak olan yeni bölümlerde de dizide olmaya devam edecek. Ancak Ushan Çakır daha önce Leyla ile Mecnun ekibinden bir olay nedeniyle kovulmuştu. Şu anda ise oyuncu yalnızca Mevlana dizisi ile yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Ushan Çakır’la Yollar Neden Ayrılmıştı?

ushan çakır

Ekranlara geldiği ilk gündne bu yana çok sevilen Leyla ile Mecnun dizisinin setinde bir dayak skandalına adı karışan Ushan Çakır diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Dizide Arda karakterine hayat veren Çakır, oyuncu arkadaşı Ezgi Aşaroğlu’nu dövmüş ve Leyla ile Mecnun yapım ekibi de olayın ardından 1 saat içerisinde Çakır’ın dizi ile ilişkisine son vermişti. Ancak olayın ardından 3 gün sonra Ezgi Asaroğlu bu olayı bir magazin malzemesi haline getirmeye başlayınca Asaroğlu ile de yollar ayrılmıştı.

Beste Bereket de Ayrılmıştı

beste bereket

Hatta olaylar bu kadarla da sınırlı kalmamış, olay esnasında sette bulunan oyuncu Beste Bereket de diziden kendi isteği ile ayrılmak istemişti. Adının bu olaylara haksız yere karıştırıldığını söyleyen Beste Bereket, bu şartlarda oyunculuk görevini ifa edemeyeceği gerekçesi ile diziden ayrılmayı talep etmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz