Ne Evde Rahat Var Ne Sosyal Medyada! Esra Erol’un Çilesi Bitmiyor: Ali Özbir’le Instagram Yorumlarında Atıştılar!

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Ne Evde Rahat Var Ne Sosyal Medyada! Esra Erol’un Çilesi Bitmiyor: Ali Özbir’le Instagram Yorumlarında Atıştılar!

Esra Erol ve Ali Özbir arasında gerginliğin sonu gelmiyor! Sosyal medyadan sık sık atışmayı seven çiftimiz, bu sefer yine Instagram yorumlarında buluştu. Eşi Esra Erol’un gönderilerine ve programda yaşanan olaylara sessiz kalmayı sevmeyen Ali Özbir eşine desteği hiçbir zaman esirgemiyor.

Esra Erol Yıllardır Ekranda!

Bildiğiniz gibi Esra Erol, evlilik programları sayesinde adını duyurdu. İlk olarak oyunculuğu deneyen güzel sunucumuz bir dönemin efsanesi “Kalp Gözü” dizisinde bir bölüm başrollerinden birini canlandırmıştı. Ancak Kalp Gözü’nde canlandırdığı karakter bu sefer birilerini evlendirmek şöyle dursun, yuvaları yıkıyordu!

Esra Erol

Oyunculuktan sonra kısmeti açılan Esra Erol, Flash TV’de “Desti İzdivaç” isminde bir evlilik programı sunmaya başladı. Birkaç başarılı sezondan sonra kanalların peşinde koştuğu bir isim haline gelen Esra Erol; kanal kanal gezerek kendi adıyla evlilik programları yapmaya başladı. Fox, Star, Atv derken birkaç ulusal kanalda seyrettiğimiz Esra Erol, evlilik programları yasaklanınca Müge Anlı’nın programına benzer bir konsepte dönmek zorunda kaldı.

blank

Tatlı Atışmalar!

Son 4 sezondur da “Esra Erol’da” programıyla aileleri barıştıran ve insanların hayatlarına dokunan bir ara bulucu olarak seyrettiğimiz güzel sunucu, bugünlerde programının sezon finali için gün sayıyor. Onunla birlikte eşi Ali Özbir de gün saymaya devam ediyor elbette!

blank

Eşinden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Ali Özbir; Esra Erol’un ve programın Instagram gönderilerine sık sık yorum yapmayı da ihmal etmiyor. Bugün yine yorumlarda Esra Erol ve Ali Özbir çiftini gördük! Esra Erol’un gönderisinin altına “İlk ben beğendimm :)” yorumunu yapan Ali Özbir’e yanıt gecikmedi; “Çekilişe katılmaya hak kazandınız!”

blank

Tatlı atışmalarınıza bayılıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz