Fahriye Evcen’den Tuba Büyüküstün’e Ünlülerin Bilinmeyen Sırları: Rol Arkadaşlarından Hamile Kaldılar

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Fahriye Evcen’den Tuba Büyüküstün’e Ünlülerin Bilinmeyen Sırları: Rol Arkadaşlarından Hamile Kaldılar

Günümzün en çok konuşulan magazin konuları genelde aynı dizi veya filmde rol alarak aşka yelken açan ünlüler oluyor. Birçok ünlü isimden şahit olduğumuz gibi rol icabı yaşanan aşk bir süre sonra gerçeğe dönüyor. Bu aşklar kimi zaman evlilikle, kimi zaman ayrılıkla sonuçlanıyor. Bir ihtimal daha var; o da çocuk sahibi olmak! Bu yazımızda rol arkadaşına aşık olan ve hatta hamile kalan ünlüleri derledik. Keyifli okumalar.

1-Tuba Büyüküstün-Onur Saylak

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, 2010-2011 döneminde ekranlara gelen Gönülçelen dizisinde tanıştılar. Bu sefer aşk iki başrol arasında değil, bir başrol ve bir yan rol arasında gelişti. Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak o dönemde birbirlerine aşık olup 28 Temmuz 2011 yılında Paris’te sessiz sedasız bir nikahla dünyaevine girdi. Bu evlilikten ikiz kız çocuğu sahibi olan iki rol arkadaşı, en az evlendikleri kadar sessiz bir şekilde, 2017 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

2-Bergüzar Korel- Halit Ergenç

blank

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2006-2009 yıllarına damga vuran Binbir Gece isimli dizide tanıştılar. Rol icabı başlayan aşk, zaman ilerledikçe gerçeğe döndü ve çift 2009 yılında hayatlarını birleştirdi. Çiftin 2010 yılında Ali isimli ilk oğulları dünyaya geldi. 2020 yılının Mart ayında da ikinci çocukları Han’ı kucağına alan ünlü çift, şimdi üçüncü bebeği bekliyor.

3-Fahriye Evcen -Burak Özçivit

blank

Magazinin en gözde çiftlerinden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2013 yılında ekrana gelen Çalıkuşu dizisinde bizlere Feride ve Kamran’ın büyük aşkını anlatmış, o sırada da birbirlerine gönüllerini kaptırmışlardı. Uzun bir sevgililik dönemi geçiren ünlü çift, aşklarını Aşk Sana Benzer adlı filmde perçinlemiş ve 2017 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. 2019 yılında oğulları Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

4-Eda Özerkan-Timur Acar

blank

Eda Özerkan ve Timur Acar çifti, 2014-2016 yılları arasında ekrana gelen Kertenkele dizisinde tanışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. Dizinin final yapmasının ardından birlikte yurt dışı tatiline çıkan çift, paylaştıkları bir fotoğrafla birlikteliklerini ilan etmişlerdi. Bu tatilden kısa bir süre sonra evlenmiş ve kızları Eliz’i kucaklarına almışlardı. Çiftin düğününe eğlenceli dansları damga vurmuştu.

5- Ecem Özkaya-Mustafa Üstündağ

blank

Ecem Özkaya ve Mustafa Üstündağ çifti, 2014 yılında ekranlara gelen Cümbür Cemaat Aile dizisinde tanıştı ve rol icabı yaşadıkları aşk bir süre sonra gerçeğe döndü. 2010 yılında evlenen çift, bir süre sonra oğulları Ahmet Kaan’ı kucağına aldı. 10 yıl evli kalan ünlü çift, geçtiğimiz yıl Ocak ayında sürpriz bir kararla evliliklerni noktaladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz