Acun Ilıcalı Görmesin! Şeyma Subaşı Hamilelik Haberini Unutturmak İçin Melisa’yı Kullandı: Onu da Kendisi Gibi…

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Acun Ilıcalı Görmesin! Şeyma Subaşı Hamilelik Haberini Unutturmak İçin Melisa’yı Kullandı: Onu da Kendisi Gibi…

Bir gün geçmiyor ki Şeyma Subaşı magazin gündemini sarsmasın! Bu sefer öyle bir şey yaptı ki; Acun görmesin, duymasın…

Bir dönem Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, şimdilerde yeni aşkı Meedo ile anılıyor. Mısırlı sevgilisi ile dünyayı gezen Şeyma kızımız, her gün bir başka olay ile magazin gündemine oturuyor.

Haklarında Çıkan İddialara Hiç Kulak Asmadı

blank

Geçtiğimiz haftalarda Meedo’nun servetinin ve işinin yalan olduğu iddiaları ortaya atılmış, birçok farklı isimle çıkarılan kimlikleri sebebiyle dolandırıcı olduğu hakkında söylentiler dolaşmıştı. Bu iddialara üstün körü cevap verip hayatına devam eden Şeyma Subaşı ve Meedo, ardından evlilik teklifi ve Şeyma kızımızın parmağındaki yüzük ile tekrar konuşulmaya başlamıştı.

Sonunda Hamile Olduğunu Açıkladı

blank

Şeyma Subaşı’nın yüzüğünün fiyatını açıklaması magazin çevresinde görgüsüzlük olarak değerlendirilmiş, hatta Meedo’nun dolandırıcı olduğu iddialaraından sonra ciddiye bile alınmamıştı. Ama Şeyma kızımız durmadı! Bugün de adını bambaşka bir haberle gündeme yazdırdı.

blank

Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran bir paylaşım yaparak kısa süre sonra bu paylaşımı kaldıran Şeyma Subaşı, o paylaşımda “Duyduğunuz dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan acele etmeye gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteliyoruz ve hamilelik sürecimin tadını çıkarmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Şeyma’nın Bir Öyle Bir Böyle Halleri…

blank

Önceki günlerde hakkında çıkan hamilelik haberlerini yalanlayan Şeyma Subaşı, sonunda gerçeği paylaşmaya karar verdi. Düğün hazırlıkları yaptığı bir sürenin üzerine düğünü ertelediklerini söylemesi ise Şeyma kızımızın takipçilerine ciddiyetsiz olduğunu düşündürmeye yetti.

blank

Elbette bu kadar haber üst üste gelice akıllarda soru işaretleri oluştu. Neden hamile olduğunu yalanladı? Yoksa Meedo bilmiyor muydu? Düğün neden ertelendi? Yoksa evlenmekten mi vazgeçtiler? gibi sorular magazin takipçilerinin zihnini yordu.

Hamileliği Umutturmak İçin Melisa’yı Kullandı!

Kafalar bu kadar karışmışken Şeyma Subaşı önce yayınlayıp sonra sildiği hamilelik haberini unutturmak için yeni bir hamle yaptı. Kızı Melisa ile bir fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı’nın takipçileri Melisa’nın o halini görünce şaşıp kaldı. Uzun protez tırnakları ve renkli ojeleriyle adeta genç bir kadın gibi görünen Melisa, görenleri şoka uğrattı.

blank

O fotoğraf görenlere Melisa’nın da annesinin izinden gittiğini düşündürdü. Küçük yaşına rağmen upuzun tırnaklarıyla dikkat çeken Melisa’nın o pozunu görenler “Aman Acun görmesin!” demekle yetindi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz