Exxen’nin Gülen Yüzü İşte Bu Benim Masalım’da Oynayan Aleyna Tilki’den “Kelepçeli” 2. Bölüm Postu Geldi!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Exxen’nin Gülen Yüzü İşte Bu Benim Masalım’da Oynayan Aleyna Tilki’den “Kelepçeli” 2. Bölüm Postu Geldi!

Exxen, yeni yıla girmemizle birlikte kullanıcıların erişimine açıldı. Açılana kadar da uzun uzun çalışmalar yapıldı. Hangi projelerin yer aldığıyla ilgili neredeyse her gün yeni bir haber aldık. Exxen’de yayınlanan dizilerden biri de “İşte Bu Benim Masalım” oldu. 1. bölümü yayınlanan İşte Bu Benim Masalım’da Aleyna Tilki ve Cemal Can canseven oynuyor.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven’in buluştuğu İşte Bu Benim Masalım, lise sıralarında geçen gençlik dizisi tadında bir dizi olarak izleyiciyle buluştu. Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven dizide kendi isimlerini kullanmalarıyla dikkat çekti. Dikkat çeken diğer bir nokta da dizinin isminin Aleyna Tilki’nin son şarkısı “Bu Benim Masalım”dan esinlenilmiş olması oldu.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle: Aleyna, sahne korkusunun yanı sıra sesi güzel olan bir genç kız. Cemal Can ise okula yeni gelen bir çocuk. Onun amacı; daha önceki okulundan intikam almak için yeni geldiği okulda yeni bir müzik grubu kurmak. İkilinin hikayesi bu noktada başlıyor.

Dizide; her gençlik dizisinde olduğu gibi her şeye salça olan, uyuz tipler de var. Bunlardan ön planda olanı da Elit karakteri! İşte Bu Benim Masalım, 1. bölümde “Bazı insanlar iyi ki var!” sloganıyla izleyenlerin dikkatini çekmişti. Şimdi ise sevenlerin gözü 2. bölümde!

Aleyna Tilki’den İkinci Bölüm Postu Geldi!

Aleyna Tilki, birkaç saat önce Instagram hesabından bir post paylaştı. Postta, İşte Bu Benim Masalım dizisinde lise forması olarak giydikleri kostümle çekildiği bir fotoğraf vardı.

Şarkıcılıktan oyunculuğa transfer olan Aleyna Tilki, bu postun altına “2. Bölüm gelsin mi ?#iştebubenimmasalım” notunu düşmüştü. İkinci bölümden bir sahnenin fotoğrafı böylece gelmiş oldu!

Aleyna Tilki’nin bu fotoğrafta bir polis arabasının önünde ve ellerinin kelepçeli olması bir hayli dikkat çekti. Aleyna kızımızın başı öne eğik, suratı da sirke satıyordu! Aleyna dizide tutuklanıyor mu? Yeni bölümde neler oluyor?

Dizinin yeni oluşmaya başlayan fanları ise bu postta sonra ikinci bölümü daha da meraklı gözlerle beklemeye başladı. Yakında fragman da gelir herkes iyice meraklanır!

Bu postun altına hayranlardan 2 binin üzerinde yorum geldi. Yorumlardan dikkat çekeni de Aleyna Tilki’nin annesinin yorumu oldu. Havva Hanım, “Ay rolde bile kötü. İçim gitti kızım, ağlarım ki ben!” sözleriyle tam bir anne profili çizdi.

Diğer yorumlar ise şöyle:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz