İtalya’da Hayranlarının İzdihamına Uğrayan Can Yaman’dan Yeni Post! Bu Kez de Hediye Yağmuruna Tutuldu

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

İtalya’da Hayranlarının İzdihamına Uğrayan Can Yaman’dan Yeni Post! Bu Kez de Hediye Yağmuruna Tutuldu

Ekranların sevilen yüzü Can Yaman, İtalya’da bir makarna markasının reklam yüzü olmuştu. Roma’da çekilecek olan reklam filmi için İtalya’ya giden Can Yaman, otel çıkışında hayranları tarafından izdihama uğradı. Hayranları sadece bununla kalmadı bir de ünlü oyuncuyu hediyeye boğdu! Can Yaman da incelik göstererek bir fotoğrafla herkese teşekkürlerini iletti.

Adeta İzdiham Yaşandı!

Can Yaman, Türkiye’de en son Fox TV’de yayınlanan Bay Yanlış dizisinde Özge Gürel’le birlikte başrolde oynamıştı. Genellikle oynadığı yaz dizileriyle her yaz ön planda olan başarılı oyuncu bu kez de yurt dışına açıldı. İtalya’da bir makarna markasının reklam yüzü oldu.

Ferzan Özpetek’in yöneteceği reklam filmi için Roma’ya gitti. Roma’da otelden çıktığı anda hayranlarının izdihamına uğradı. Neye uğradığını şaşıran Can Yaman, bir anda hayranlarının ortasında kalakaldı. Fotoğraf çekilmek isteyen, her tarafından çekiştiren, bağıran, tezahürat yapan… Adeta bir izdiham yaşandı!

Ferzan Özpetek de bu görüntüler kaydederek Instagram hesabından paylaştı.

İzdiham Sonrası Hediye Yağmuru!

Can yaman’ın İtalya’daki hayranları sadece fotoğraf çekilme yarışına girmedi. Aynı zamanda başarılı oyuncuyu hediyeye boğdu. Belki de beklemediği bir anda onlarca hediye alan Can Yaman da hediyeleri oteline çıkardıktan sonra bir fotoğraf çekti.

Çektiği bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Aldığı hediyeler için hayranlarına İtalyanca yazdığı “Tüm bu harika hediyeler için çok teşekkür ederim.” sözlerini not olarak postun altına iliştirdi.

Can Yaman’ın mutluluğu adeta yüzünden okunuyordu! Başarılı oyuncunun Demet Özdemir’le oynadığı Erkenci kuş dizisi yayınlandığında İtalyan hayranlarının olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak belki de Can Yaman bile bu kadarını beklemiyordu. Dünyaca ünlü olmanın ve bu kadar çok sevilmenin mutluluğunu yaşıyor olsa gerek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz