İbrahim Tatlıses’ten Yıllardır Küs Olduğu Yıldız Tilbe’ye İbo Show’da Övgü Dolu Sözler Geldi! “O Bizim Canımız”

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2021

İbrahim Tatlıses’ten Yıllardır Küs Olduğu Yıldız Tilbe’ye İbo Show’da Övgü Dolu Sözler Geldi! “O Bizim Canımız”

Bir Cumartesi klasiği haline gelmeye başlayan İbo Show dün akşam ekranlarda yerini aldı. 9 yıl aradan sonra eski formunu koruyarak izlenmeye devam ediyor. Bu haftanın konukları ise; Cem Yılmaz, Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsü ve Zafer Algöz’dü. Cem Yılmaz ve Zafer Algöz, İbrahim Tatlıses’in “Kop Gel Günahlarından” şarkısını söyledikten sonra İbrahim Tatlıses’ten Yıldız Tilbe’ye övgü dolu sözler geldi!

Neler Konuşuldu Neler!

Program başladığı anda Cem Yılmaz ve Zafer Algöz izleyici karşısına çıktı. İbrahim Tatlıses de onlarla uzun uzun sohbet etmeye başladı. Cem Yılmaz, İbrahim Tatlıses’le olan anılarından bahsediyordu. Ünlü komedyen yine esprili halleriyle herkesi güldürmeyi başarmıştı. İbrahim Tatlıses, G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinin isimlerinde ne demek istediğini sordu. Cem Yılmaz da, “Düzünden çok memnun kaldık bir de tersini yapalım dedik.” diyerek kahkaha patlattı.

Meğer bu iki filmde de İbrahim Tatlıses’in şarkıları çok dinlenmiş. G.O.R.A. filminde dillere pelesenk olan “Tek Tek” şarkısı, A.R.O.G. filminde de “Kop Gel Günahlarından” şarkısı hem sette hem de filmde binlerce kez dinlenmiş.

Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses Arasında Neler Olmuştu?

Türkiye’nin başarılı sesleri İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe’nin arası uzun yıllar önce bozulmuştu. Her şey İbrahim Tatlıses’in eski dönem İbo Show programında başlamıştı. İbo Show’a konuk olan Yıldız Tilbe ile aralarında canlı yayında büyük bir kavga yaşanmıştı. Programda Tatlıses, “’Abi beni dövüyorlar. Gel beni kurtar.’ dedin. Ben de geldim, seni o p…venklerin elinden aldım.” demişti. Bu duyan Yıldız Tilbe de bu ifadelere sert çıkmıştı. Yaşanan tartışma sonrası, Yıldız Tilbe stüdyoyu terk etmişti.

Daha sonra ikilinin arası bir daha ısınmadı. İkisi de hiçbir yerde birbirlerinin isimlerini bile ağzına almıyordu. Yıldız Tilbe, yaşanan bu kavga ile ilgili 2016 yılında Renkli Sayfalar’da açıklamalarda bulunmuştu. Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses’i affettiğini belirterek şunları söylemişti: “Hiç kimseyle dargınlığım yok! Hiç kimseyle dargınlığı sürdürmeye değmez. Hayat o kadar uzun değil. Eğer ölümsüz olsaydım kimseyle konuşmazdım. Herkes kendi bayrağını taşıyor. Onun gibi bir ses daha gelir mi? Herkesten bir tane var.

Buzlar Erimeye Başladı!

Yıldız Tilbe’nin 5 yıl önce söylediği sözlerin ardından İbrahim Tatlıses de dün akşamki programda Yıldız Tilbe’ye övgü yağdırdı. Olay yine Cem Yılmaz’la başladı. Cem Yılmaz ve Zafer Algöz; İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği, sözlerinin Yıldız Tilbe’ye ait olduğu “Kop Gel Günahlarından” şarkısını söyledi.

Şarkı biter bitmez İbrahim Tatlıses, “Kim söylemişti bunu Deniz Seki mi?” diye sordu. Ardından, “Yıldız Tilbe’nin şarkısı, Deniz Seki okumuştu.” diyerek kendisi cevap verdi. Sonra başladı anlatmaya!

Taa bundan 25 sene evvel falan. Benim de şarkı hoşuma gitti, Yıldız’a dedim ki ‘Ben bunu okuyacağım, okuyabilir miyim?’ ‘Tabii dedi okuyabilirsin.’, Kalktım okudum, tekrar patladı şarkı.” sözleriyle şarkıyı yıllar önce nasıl okuduğundan bahsetti İmparator.

İbrahim Tatlıses, çok güzel şarkı olduğundan bahsederken Yıldız Tilbe’yi de övmeden geçmedi. Yıldız Tilbe için, “Babam, Yıldız da yazıyor mu yazıyor! Yazıyor mu yazıyor yani, böyle bir şey yok. Deli meli ama olsun bizim canımız.” sözlerini söyledi. Bunu duyan izleyiciler şaşkınlık içinde kaldı. İbrahim Bey bunları söylerken, Yıldız Tilbe’nin fotoğrafının ekranlara gelmesi de gözlerden kaçmadı. Bakalım, Yıldız Tilbe’den bu sözlere bir yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz