Gülse Birsel’den İlk 2021 Pozu Geldi! “‘O Kadar Şey Yaptık, 2021 de Bu muymuş?’ Pozu”

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Gülse Birsel’den İlk 2021 Pozu Geldi! “‘O Kadar Şey Yaptık, 2021 de Bu muymuş?’ Pozu”

2020’nin kötü enerjisinden sonra 2021’e girmek herkesi umutlandırdı. Ünlüler camiasında da durum farklı değildi. Yılbaşı gecesinden bu güne kadar umut dolu 2021 pozları yağmur gibi yağdı. Bu pozlara farklı bir bakış açısıyla bakan Gülse Birsel ise daha şimdiden “bezmiş” bir pozla çektiği fotoğrafı paylaştı.

Yıllar öncesinin fenomen dizisi Avrupa Yakası’yla tanıdık Gülse Birsel’i. Başarılı oyuncu, senaryosunu kendisi yazdığı sitcom (durum komedisi) tarzında ekranlara gelen Avrupa Yakası’nda evin kızı Aslı karakterine hayat verdi.

Covid-19 Yasaklarına Eleştirel Bir Paylaşım!

Gülse Birsel, yaklaşık 2 ay önce belli olan koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen yasaklarla ilgili esprili bir paylaşım yapmıştı. Avrupa Yakası dizisinin bir sahnesi tam da yasakların karmaşık olmasının üzerine cuk oturuyordu. Gülse Birsel de bunu Instagram hesabından “Son covid19 yasaklarına göre hangi akşam saat kaçta kim tam olarak nerede olacak, paket servis hafta ortası kaça kadar, hafta sonu restorandan tatlı helva getirtme vaktimiz olacak mı yoksa o da 20.00’den sonra şey mi…” sözlerini yazarak paylaşmıştı.

2021’in İlk Pozu

Gülse Birsel bu kez de 2021’le dalgasını geçti. Yılbaşı gecesi çektiği bir fotoğrafı bugün Instagram hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafta gözlerini devirmiş, hayattan bezmiş bir hali vardı.

‘O kadar şey yaptık, 2021 de bu muymuş’ pozu. Yılbaşı gecesinden öngörmüşüm.” sözleriyle paylaştığı fotoğrafta 2021’i yılbaşı gecesinden tahmin ettiğinden bahsediyor. Belli ki Gülse Birsel’in 2021’den beklentileri bir hayli fazlaymış. Gerçekleşmemiş olsa gerek ki bu fotoğrafı paylaşmış. Daha durun Gülse Hanım! Henüz 9 gün oldu.

Gülse Birsel’in bu postunun altına yorumlar yağdı. Takipçilerinden bazıları onun gibi düşünürken bazıları da “Daha yeni başladık.” yorumlarında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz