Ezgi Mola Ebru Gündeş’in Peşini Bırakmıyor! “Umarım bunu bilerek o koltuğu paylaşmışsındır benimle…”

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Ezgi Mola Ebru Gündeş’in Peşini Bırakmıyor! “Umarım bunu bilerek o koltuğu paylaşmışsındır benimle…”

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “O Ses Türkiye” yılbaşı özel yayınında düet yaptığı usta şarkıcı Ebru Gündeş’in peşini bırakmıyor! İşte ikilinin takipçilerini güldüren paylaşımları…

Ebru Gündeş ve Ezgi Mola

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bu yıl da “O Ses Türkiye” yılbaşı özel yayınıyla ekranlara konuk oldu. Her zamanki gibi de yakıp geçti! Ünlü oyuncu, aslında yakın arkadaşı Enis Arıkan’a sürpriz yapmak için programa katıldı. Yıllar sonra yarışmanın jüri koltuğuna dönen Ebru Gündeş’in yanında jüri koltuğuna oturan Mola, arkadaşını şok etti. Ama iş bu kadarıyla sınırlı kalmadı!

“Nasıl böyle kendimden geçtim?”

Ezgi Mola story

Ezgi Mola’nın şarkı söylemeyi çok sevdiğini tüm takipçileri biliyor. Sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncuların başında gelen Mola, zaman zaman mikrofonuyla evde şarkılar söyleyip herkesi eğlendiriyor.

Söylemeyi en çok sevdiği şarkılar arasında Ebru Gündeş şarkıları da var! Neyse ki bu seneki programda hayran olduğu Gündeş’le jüri koltuğuna oturma ve düet yapma fırsatı buldu. Hem de tam 3 şarkıda!

Ezgi Mola story

Ünlü oyuncu program yayınlandıktan sonra, “Arkadaşlar nasıl böyle kendimden geçebilirim ya? Üstelik Ebru Gündeş gibi bir şahane sesin yanında” diyerek usta şarkıcıyı övdü. Ama bu paylaşım Ebru Gündeş’le ilgili son paylaşımı değildi!

“Yeni yıla nasıl girdiysek öyle”

Ezgi Mola

Ezgi Mola, bugün yine mikrofonu eline aldı ve Ebru Gündeş’in en meşhur şarkılarından “Çingenem”i söyleyerek ünlü şarkıcıya seslendi!

Ebru Gündeş’e “Beni özledin mi” diye soran ünlü oyuncu, eylemlerinin devam edeceğini de şöyle anlattı: “Yeni yıla nasıl girersek öyle devam ederiz. Umarım bunu bilerek benimle koltuğunu paylaşmışsındır!

Ebru Gündeş story

Ebru Gündeş ise bu korkutucu (!) mesaja, “Bize öyle bir bilgi gelmedi” cevabını verdi. Ama sonra ekledi: “Senin yerim benim yanım!” “Çingenem” şarkısının 2021 versiyonunun çıktığını söylemeyi de ihmal etmedi!

Ezgi Mola ve Ebru Gündeş

Bu gidişle Instagram üzerinden de olsa epey bir Ebru Gündeş-Ezgi Mola düeti dinleyeceğiz gibi görünüyor, ne dersiniz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz