Survivor Bugün Başlıyor! Acun Ilıcalı’dan “Team Dominik” Fotoğrafı Geldi: Fotoğrafta Sevgilisi Çağla da Var

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Survivor Bugün Başlıyor! Acun Ilıcalı’dan “Team Dominik” Fotoğrafı Geldi: Fotoğrafta Sevgilisi Çağla da Var

Tv8’in en sevilen programlarından olan Survivor’ın 2021 sezonu bugün itibariyle başlıyor! Bildiğiniz gibi Acun Medya ekibi bu aralar oldukça yoğundu; bir yanda Masterchef 2020’nin çekimleri, bir yanda Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’in kurulması ve içerikleri, bir yanda da Survivor 2021 için takımların kurulması!

Bu kadar telaş ve iş yükünün altından başarıyla kalkan Acun Ilıcalı’dan, bugün ilk Dominik fotoğrafları geldi bile. Hem takımlarla ilk fotoğrafları paylaşan Acun Ilıcalı hem de kamera arkasında; Murat Ceylan, Esat Yontunç, Hande Gülşen, İrem Kanan, Bilgin Arslan, Oğulcan Engin ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yla beraber toplu bir fotoğraf çekerek Instagram hesabında paylaştı!

Survivor Bugün Başlıyor!

Aylardır Acun Medya ekibi, Survivor’a katılacak en uygun adayları seçmeye çalışıyordu. Kolay değil tabii, seçilen yarışmacıların birçok yönden başarılı ve uyumlu insanlar olması gerekiyor. Sportif başarı da sadece yeterli gelmiyor, televizyonda ilgi çekecek ve ada koşullarına uyum sağlamaları gerekiyor katılan kişilerin.

Uzun uğraşlar sonucunda seçilen kişiler Dominik’e gitti ve aylar sürecek Survivor maratonu artık başladı. Survivor’ın resmi Instagram ve YouTube sayfalarında takımların tanıtımı yayınlandı. Önce ünlüler takımını ardından da gönüllüler takımını gördük. Dün gece ise bugün yayınlanacak olan ilk bölümden fragman geldi!

Acun Ilıcalı’dan İlk Survivor Fotoğrafı

Takımların kurulması ve fragmanların yayınlanmasının ardından, bir Survivor klasiği daha gerçekleşti. Acun Ilıcalı’dan ilk fotoğraflar geldi bile! İlk olarak, takımlarla ada konseyinde fotoğraf paylaşan Acun Ilıcalı, ardından ekibiyle de “Team Dominic” açıklamasıyla bir story paylaştı.

Fotoğrafta ise Acun Ilıcalı’nın en güvendiği insanların olması dikkatlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz