Survivor 2021 Kadrosuyla İlgili Bir Hata Cemal Can Canseven’i Çok Güldürdü: “Yarın set var gelemem!”

Dilek Yeğin

Haberler

9 Ocak 2021

Survivor 2021 Kadrosuyla İlgili Bir Hata Cemal Can Canseven’i Çok Güldürdü: “Yarın set var gelemem!”

Fenomen yarışma “Survivor” yeni sezonuyla bu akşam ekranda olacak. Takım üyelerini tanıtan listeler ve fragmanlarda ise şaşırtan bir hata var!

TV8’in fenomen yarışma programı “Survivor” bu akşam ekranlarda olacak. Ünlüler ve gönüllülerle ilgili tanıtım fragmanları heyecanı epey yükseltti!

Her sezon olduğu gibi bu sezon da yarışmacılar hakkında binbir çeşit yorum yapılmaya başlandı. Televizyon kariyerinde “Survivor” sayesinde seviye atlayan Acun Ilıcalı da bu yarışmanın kıymetini biliyor. Yeni dijital platformu Exxen’de de pek çok “Survivor” içeriği olacak!

Yarışmacılara Daha Çok Yarıyor!

Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı, Cemal Can Canseven

“Survivor” sadece Acun Ilıcalı’nın değil yarışmacıların da yüzünü güldürüyor. Yarışmada dikkat çeken ya da şampiyon olan isimlere tabir-i caizse Allah “Yürü ya kulum” diyor! “Survivor”ın 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven de bu isimlerden biri. Bir sosyal medya fenomenine dönüşen Canseven, Exxen’in en iddialı projelerinden “İşte Bu Benim Masalım” müzikalinde de ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile başrolü paylaşıyor!

Seçmelere O da Gitti!

Cemal Can Canseven

Cemal Can Canseven, geçen yılın şampiyonu olarak bu sezonki “Survivor”a da el attı tabi. Henüz geçen sene yarışmaya seçilmek için ter döken Canseven, bu sene elemeleri izleyen ve yarışmacıları seçen ekibin bir parçası oldu!

Tabii, eski şampiyon aslında seçmeleri yapan ekibin temel bir parçası olmadı. Zamanının çoğunu dizi için aldığı derslere ve sete ayıran Canseven, vakti oldukça gidip seçmeleri izledi.

Kadroda Güldüren Hata!

Cemal Can Canseven

Kadrolar belli olup diğer detaylar da tamamlandıktan sonra her şey açıklanmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu internet sitesi ise “Survivor 2021” kadrolarını duyururken tuhaf bir hata yaptı! Site ekibi, kadroya eski şampiyon Cemal Can Canseven’i de ekledi. Nedir bu Acun Ilıcalı’nın teknik ekipten çektiği!

Durumu fark eden Cemal Can Canseven’in tepkisi ise takipçilerini çok güldürdü. “Ama yarın setim var, ben gelemem” diyen Canseven’i de sık sık “Survivor”da göreceğimizden şüphe yok. Ama yarışmacı olarak katılmayacağı kesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz