Exxen Hakkında Bomba Bir İddia Daha! Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven Kavga Etti!

Aleyna

Haberler

9 Ocak 2021

Exxen Hakkında Bomba Bir İddia Daha! Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven Kavga Etti!

Günlerdir türlü türlü habere konu olan Exxen, şimdi de bir kavga iddiasıyla gündemde! Acun Ilıcalı’nın platforma içerik üreten YouTuberlar Berkcan Güven ve Reynmen’le kavga ettiği söyleniyor.

Reynmen, Berkcan Güven ve Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen, neredeyse açıldığı andan itibaren gazetelerin ve sosyal medyanın gündeminde yer tuttu. Sanki bütün Türkiye oturmuş Exxen’in açılmasını bekliyor gibiydi! Yayın hayatına başlamadan önce içerik seçimleriyle ve YouTuber transferleriyle çok konuşulan Exxen, yayına başladıktan sonra da teknik hatalar ve ücretlendirme politikasıyla gündeme oturdu!

Acun Ilıcalı ve ekibi teknik aksaklıkları hızla gidermeye başladı. Ilıcalı, aksaklıkların yaşanan inanılmaz yoğunluktan kaynaklı olduğunu söyledi. Ancak abonelik iptali seçeneğinin sonradan eklenmesi ve tasarım hataları gibi detayların bununla ilgili olduğunu sanmıyoruz! Neyse ki site az çok toparlandı ve Ilıcalı, platformun ilk 3 günde 500 binin üzerinde abone kazandığını söyledi. Bu önemli rakamı artırmak için de dizilerin ilk bölümlerini TV8’de yayınladı.

Ama diziler reytinglerde hüsran yaşadı. Bunun nedeni muhtemelen içeriklerle ilgilenen çoğu insanın bu bölümleri çoktan izlemiş olmasıydı!

“Vegan Betüş Kafe için anlaştık”

Reynmen ve Berkcan Güven

Tam sular duruldu derken Exxen’le ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü YouTuberlar Berkcan Güven ve Reynmen, Exxen’in en önemli transferleri arasında görülüyor. Bu transfer Instagram’dan duyurulunca yer yerinden oynamıştı!

Berkcan Güven, Reynmen ve Acun Ilıcalı

Berkcan Güven, “Sihirli Annem uyarlamasında vegan Betüş Kafe’yi işletme konusunda el sıkışıldı” diyerek esprili bir biçimde anlaşmalarını duyurdu. Sık sık paylaşım yapan ikilinin program için yoğun çalıştığı belli olsa da yaptıkları içerik sır gibi saklanıyordu.

Ama halka açık olarak yapılan bir iddia da vardı! Acun Ilıcalı, program Exxen’de en çok izlenen içerik olursa ikiliye 7 milyonluk araba alacaktı. Tersi durumda da iki YouTuber, Acun Ilıcalı’ya bir araba alacaktı.

“7 milyonluk araba” muhabbeti pek çok kişiyi de rahatsız etti. “Memleket ne halde, siz neler konuşuyorsunuz” diyenler arasında bir başka YouTuber Refika Birgül de vardı.

Ancak bu araba iddiasından sonra Reynmen ve Berkcan Güven’in yapacağı programla ilgili hiçbir bilgi gelmedi! Şu an platformda da bu içerik bulunmuyor. Bunun nedeni hakkında ise yeni bir iddia ortaya atıldı!

“Büyük kavga çıktı”

Instagram fotoğrafı

İddiaya göre Reynmen ve Berkcan Güven, programlarını mart ayında yayınlamak istemiş, Acun Ilıcalı ise tarihi öne çekmekte ısrar etmiş. Bunun sonucunda ilk bölüm çekilmiş. Ama henüz yayınlanmamasının başka bir sebebi olduğu söyleniyor. Exxen’in aldığı kötü yorumlardan sonra Reynmen ve Berkcan Güven yayın tarihini tekrar ertelemek isteyince ipler kopmuş!

Acun Ilıcalı

Bunlar şimdilik bir iddiadan ibaret. Ama Exxen’in Instagram hesabı içerik üreten ve dizilerde rol alan herkesi takip ederken Berkcan Güven ve Reynmen’i etmiyor! Programa dair hala doğru düzgün bilgi verilmemesi de bu iddiayı güçlendiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz