Ezgi Mola ve Merve Dizdar Teselliyi Bakın Kimin Omuzlarında Buldu? Masumlar Apartmanı’nın Vedasından Hemen Sonra Paylaşıldı

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Ezgi Mola ve Merve Dizdar Teselliyi Bakın Kimin Omuzlarında Buldu? Masumlar Apartmanı’nın Vedasından Hemen Sonra Paylaşıldı

TRT 1’in reyting rekorlarının sahibi ve aşırı dram dizisi Masumlar Apartmanı tüm izleyenleri ağlamaktan helak ederek ve duygusal anlar yaşatarak sevenlerine veda etti. Dizinin sezon finaline girişinin hemen ardından da başrol oyuncuları sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptılar. İşte Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın teselli buldukları omuz!

37 Bölüm Boyunca Dram

Tam 37 bölüm boyunca binlerce izleyici Masumlar Apartmanı sakinleri le birlikte güldü ama daha da çok onlarla birlikte onlar için ağladı. TRT’nin belki de gelmiş geçmiş en duygusal ve dram dizilerinden birisi sayılabilecek dizide geçen olaylara Farah Zeynep Abdullah bile bir yerden sonra dayanamadı. Dizide İnci rolüne hayat veren Farah Zeynep Abdullah sezon finali ile birlikte diziye veda etti. Peki ya geride kalanlar?

Başrollerin Hüzünlü Fotoğrafı

Masumlar Apartmanı’nın başrol oyuncuları olan Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun yukarıdaki fotoğrafları tam da sezon finaline yakışır bir fotoğraf olmuş doğrusu. Ezgi Mola ve Merve Dizdar da böyle düşünmüş olacak ki, sezon finalinin hemen ardından bu fotoğrafı paylaşan oyuncular sevenleri ve ekip arkadaşları için oldukça duygusal, sıcacık birer not eklemişler. Ezgi Mola Lübnanlı yazar Halil Cibran’ın Ermiş adlı kitabından bir şiirini yazarak veda etmiş. Son günlerde toplumsal anlamda da birçok konuya karşı duyarlılığı ile takdir toplayan Ezgi Mola, işte tüm bu yorgunlukları rol arkadaşı Birkan Sokullu’nun omzuna yaslanarak gidermeye çalışmış.

Sizi Çok Seviyorum

Merve Dizdar da aynı şekilde Birkan Sokullu’nun diğer omzuna yaslanmış ve hem dizinin çalışanlarına hem de izleyicilerine ayrı ayrı teşekkürü borç bilmiş. Dizdar mesajında “Sizi çok seviyorum @masumlarapartmani ne desem az. Her şey için teşekkür ederim. A’dan Z’ye herkese. İyi ki varsınız?❤️ve caaanımm seyirci yeni sezonda görüşmek üzere. Çok teşekkür ederiz her şey için..” notunu eklemiş. Her iki beğeni de kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum alırken herkes dizinin bir an önce başlamasını istemiş.

Benzer Haberler

Suleyman 10 Haziran 2021

Güzel bir dizi ama bence biraz daha renklendirilmeli bu insanların hayatında sonuna kadar bir şey yolda gitmezmi.ilk bölümleri daha çok seviyordum.birde Naci karekteri dizide hasta ama hastalık belirtileri hemen hemen yok.bir guldugumuz bir saniye sonra uzuldugimuz durum güzel.

Yorum Yaz