Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Resmen Duyurdu: Oyuncular İçin Beklenen An Geldi!

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Resmen Duyurdu: Oyuncular İçin Beklenen An Geldi!

Pandemi ve kapanmalarla boğuştuğumuz dönemde, tek eğlencemiz televizyon ve internet iken hayatımıza bomba gibi giren Camdaki Kız’ın sezon finali geldi çattı. Diziden uzak kalacak olmak izleyicileri şimdiden üzmeye başladı.

Camdaki Kız Bomba Gibi Geldi

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından televizyona uyarlanan Camdaki Kız, hem konusu hem de oyuncuları ile seyircinin beğenisini topladı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı dizi reyting listelerinin en üst sıralarına yerleşmeyi başardı.

blank

Psikolojik sorunları olan aileleri bir araya getiren Nalan ve Sedat birlikteliği final bölümünde evlilikle taçlanacak. Herşeye ve herkese yalnızca camın ardından bakarak büyüyen Nalan, güvenli alanını terkederek bambaşka bir evde bambaşka bir yaşantıya dahil olacak. Neyseki esas kızımız Nalan, bu yabancı yerde, Muzo sayesinde pek de yalnız kalmayacak.

Oyunculuğu İzleyenleri Şaşırttı!

blank

Diziye Muzo rolü ile dahil olan Enis Arıkan, birçok komedi odaklı projenin ardından ağır bir drama adım attı. Yakışıklı oyuncunun performansı, izleyen herkesi şaşırttı. Enis Arıkan, Muzo rolü ile adeta üzerine yapışan komedi oyunculuğundan sıyrılıp bambaşka bir imaj yarattı.

Final Kapıda!

blank

Her Perşembe çoğumuzun severek izlediği dizi, biten her bölümüyle bizleri derin bir merak kuyusuna atıyor. Bir hafta boyunca merakla beklediğimiz Camdaki Kız içerdiği ağır dram ögeleriyle seyirciyi etkilerken eminiz ki oyuncuları da bir hayli yoruyor. Hal böyle olunca seyirciyi üzen sezon finali haberi, oyuncular için bir müjdeye dönüşebiliyor.

blank

Camdaki Kız’ın ‘müjdesi’ de dün Enis Arıkan’dan geldi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabında paylaştığı bir story ile çekimlerin bittiği haberini verdi. Gece geç saatte yaptığı o paylaşımla Camdaki Kız oyuncuları için tatilin başladığını resmen ilan etti. Şimdi ise gözler hangi oyuncunun nerede ve kiminle tatil yapacağı haberlerine çevrildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz