Demet Akalın’ın Instagram’da Paylaştığı Yeni Dior Çantasının Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Demet Akalın’ın Instagram’da Paylaştığı Yeni Dior Çantasının Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Her fırsatta lüks kıyafetlerini paylaşmayı ihmal etmeyen Demet Akalın’ın bu sefer ki paylaşımı sosyal medyada olay oldu. Dünyanın en bilinen markalarından olan Dior’un yeni sezon çantalarından birini satın alan güzel şarkıcı “o kadar para verdim, herkesin görmesi gerekiyor!” diye düşünüyor olacak ki; Instagram hesabından paket açılış videosu paylaştı. Dior çantanın fiyatı ise dudak uçuklattı!

Demet Akalın

Linç Yemeye Doyamıyor!

Attığı her adımla linç yemeyi başarabilen nadir ünlülerden biri de Demet Akalın! Her açıklaması, her giydiği, her paylaştığı olay oluyor güzel şarkıcının. Magazin camiasının yakın markajdan takip ettiği Demet Akalın, geçtiğimiz gün kendisi için “gariban” deyince sosyal medya karışmıştı!

Demet Akalın

2020’nin başında Koronavirüs Pandemisi sebebiyle sahne alamayan ve bu yüzden de mesleğini icra edemeyen Demet Akalın, sosyal medya üzerinden isyan etmiş ve “geçinemiyorum” açıklamasıyla herkesi dumur etmişti. Güzel şarkıcının “geçinemiyorum” dediği yıl içinde kozmetik markalardan yeni singlelara kadar birbirinden farklı projelerle bizlerin karşınıza çıkması özellikle Instagram takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Demet Akalın

Son olarak Alişan’la sunduğu sabah programında giydiği lüks marka kıyafetlerle sosyal medyanın gündemine oturan Demet Akalın geçtiğimiz hafta sonunu; eşi Okan Kurt, kızı Hira ve asistanıyla Dubai’de geçirdi.

Gariban Demet’in 45 Bin TL’lik Dior Çantası!

Instagram hesabından sık sık, yolculuk ettiği business class’tan ve lüks otelden görüntüler paylaşmayı ihmal etmeyen güzel şarkıcı, kendisine yorum yapan bir kişiye de uçak yolculuğundan otele bütün masrafların sponsorlar tarafından karşılandığını söyledi. Fakat Demet Akalın’ın bunu ifade etme tarzı sosyal medyada olay oldu! Kendisi için “Allah garibanın yüzüne gülüyor!” diyen güzel şarkıcının takipçileri “Allah böyle garibanlığı herkese nasip etsin” yorumları yapmayı ihmal etmedi.

Kendisine gariban diyen Demet Akalın’ın dün Instagram’da paylaştığı yeni Dior çantasının ise tam 45 bin TL olduğu öğrenildi! Takipçileriyle paket açılış videosu yapan güzel şarkıcı, 45 bin TL’lik çantasıyla hava atmayı ihmal etmedi. Gerçi belki bu da “sponsorludur” hemen Demo’ya yüklenmeyelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz