Ezgi Mola’yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızından Roman Şov Geliyor

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Ezgi Mola’yı Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızından Roman Şov Geliyor

Fenoeman dizi Masumlar Apartma’nında fırtınalar estiren Ezgi Mola, Enis Arıkan’ın Exxen’deki talkshow’una konuk oluyor. Çok yakın arkadaş olan ve bulundukları ortamı kahkahaya boğan ikili, bu cuma roman havalarıyla ortalığı yerle bir edecek.

ezgi mola-enis arıkan-masumlar apartmanı-exxen

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar gibi oyuncuların bulunduğu dizinin en sevilen oyuncularından biri de Ezgi Mola. Hayat verdiği Safiye’yi ikonik bir karaktere dönüştüren başarılı oyuncu, Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri.

ezgi mola-enis arıkan-masumlar apartmanı-exxen

Güzel oyuncu, bu cuma Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanan @EnisArıkan Show’a konuk oluyor. Programın tanıtım videosunda “Roman Şovu” yapan ünlü ikilinin eğlenceli halleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

“En Büyük Hayalim Enis’in Talkshow Sunmasıydı”

Jet Sosyete’deki performansı ile tüm Türkiye’nin kalbinde taht kuran Enis Arıkan, şimdilerde Exxen’de yayınlanan @EnisArıkan Show’un sunuculuğunu yapıyor. Her hafta birbirinden güzel konuklarıyla eğlencenin ve kahkahanın dibine vuran programın bu haftaki konuğu ise Ezgi Mola.

Cuma günü izleyiciyle buluşacak olan programın tanıtım videosu geldi. Roman Dansı konsepti ile izleyicilere eğlenceli dakikalar sunacak olan Ezgi Mola ve Enis Arıkan’ın tanıtımdaki görüntüleri bile sosyal medyada olay oldu. Enis Arıkan’ın uzun süredir arkadaşı olan Ezgi Mola, en büyük hayalinin Enis Arıkan’ın talkshow sunması olduğunu dile getirdi. Bu kahkaha dolu bölümü heyecanla bekliyoruz.

“Kardeşten Bile Öteyiz”

ezgi mola-enis arıkan-masumlar apartmanı-exxen

Skandallar ile dolu ünlüler dünyasının en sempatik dostları Ezgi Mola ve Enis Arıkan dostluğu konservatuar günlerine dayanıyor. O zamandan beri kardeşten öte olduklarını dile getiren ikili, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Birlikte çok iyi vakit geçiren Ezgi Mola ve Enis Arıkan’ın dostluğuna aman nazar değmesin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz