Safiye Soyman En Yakın Dostu Seda Sayan’ın Projelerini Öve Öve Bitiremedi: “Bunu Reklam Olarak Algılamayın!”

Aleyna Özyaman

Haberler

17 Ocak 2021

Safiye Soyman En Yakın Dostu Seda Sayan’ın Projelerini Öve Öve Bitiremedi: “Bunu Reklam Olarak Algılamayın!”

Seda Sayan’ın yakın arkadaşı Safiye Soyman’la birlikte yine çok enteresan bir video geldi! Uzun yıllardır yakın arkadaş olan ikilinin arasından su sızmıyor. Hatta Safiye Soyman her fırsatta yakın arkadaşı Seda Sayan’ı övmeyi ihmal etmiyor. Instagram yorumlarda da buna çok kez şahit oluyoruz. Allah herkese Safiye Soyman gibi bir arkadaş nasip etsin, Seda Sayan’ı her koşul ve zamanda övebilme yeteneği var Safiye Soyman’ın.

Safiye Soyman ve Seda Sayan’ın Bi’Garip Arkadaşlığı!

Bugün ise sevilen ikiliden bir video geldi, videoda şaşırmadığımız tek şey Safiye Soyman’ın Seda Sayan’ı övmesi oldu. Video Seda Sayan’ın “Safiye senin zorun neydi bu karda kışta aldırttın buraya getirttin. Nasıl dönücem ben sonra?” demesiyle başlıyor. Ardından Safiye Soyman yine övgü modunu açıyor: “Hayatım ben seni geri göndertirim. Gelirken kokulu kokulu kolonyasını getirdi. Bak mis gibi kokuyor aşkım!” diyerek Seda Sayan’ın saçlarından öpüyor. Başta da dediğim gibi biraz enteresan bir video!

Devamında ise Seda Sayan biraz reklam moduna giriyor sanki: “Kolonyalarım ben kokmuyor mu?” sorusunu soruyor Safiye Soyman’a. Safiye Soyman zaten Seda Sayan’ı övmeye dünden razı; başlıyor yine övgü dolu sözlere: “Acayip, sen kokuyorsun. Seda Sayan kokusu var, limon var, mandalina var, her şey var! Bi de bakıyorum Maşallah dedim, Gelinim Mutfakta var, reklam var, milli piyango var. Her yerde var Maşallah!”

Seda Sayan’da kendi kendine Maşallah demeyi ihmal etmiyor tabii. Gerçi Seda Sayan Maşallah yerine “Maşallahsı” diyor ama olsun.

Seda Sayan’dan Yeni Reklam Projesi!

Seda Sayan’ı bugünlerde televizyonun her köşesinde görüyoruz. Gelinim Mutfakta programında sunuculuğu, Milli Piyongo sunuculuğu, farklı reklamlarda marka yüzü ve kendine adına özel çıkarttığı kokulu kolonyaları!

Şimdi ise yeni bir reklamın geleceği haberini Safiye Soyman ile videosunda haber verdi: “Yeni reklam gelecek. Telefon markası, çektim çok yakında geliyor. Ama şu an önceliğim kolonyalarım, çok büyük sürprizlerim geliyor kolonyalarımla ilgili” diyerek takipçilerine duyurdu. Safiye Soyman ise “Kolonyolar olay yıkılıyor, parfüm gibi benim alerjim olmasına rağmen kullanabiliyorum. Bunu reklam olarak algılamayın sakın!” diyerek en yakın dostuna destek vermeyi ihmal etmiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz