Instagram’ın İklimi Kışa Döndü: Fahriye Evcen, Sinem Kobal, Hande Erçel… Kış Fotoğrafları İçimizi Isıttı!

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Instagram’ın İklimi Kışa Döndü: Fahriye Evcen, Sinem Kobal, Hande Erçel… Kış Fotoğrafları İçimizi Isıttı!

İstanbul’a karın düşmesiyle birlikte, Koronavirüs pandemisi yüzünden hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağında kayak merkezleri için özel izin çıkarılması birleşince Instagram’da yer gök “kar, kış, kayak ve şömine” dörtlüsünden ibaret olmaya başladı. Uzun zamandır kara hasret kalan ünlü simalar soluğu kayak merkezlerinde ya da İstanbul’da yağan karın etkisiyle evlerinin bahçelerinde aldı ve Instagram’a fotoğraflar yüklenmeye başladı.

Instagram’a fotoğraf atmayan kişileri saysam emin olun daha az sürer bu liste! O zaman her beraber kar paylaşımlarıyla bize kışa doyuran ünlülerin pozlarına bakalım!

Fahriye Evcen’den Oğlu Karan’ın İlk Karla Tanışması!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğlu Karan’ın karla ilk tanışması herkesin kalbini eritti adeta. Oğlunu paylaşan Fahriye Evcen’den “Şimdi de siz beni çekin” pozları da geldi tabii!

Hande Erçel ve Köpeği Noche’nin Kar Mutluluğu!

Gündemden düşmeyen isimlerden biri de Hande Erçel. “Sen Çal Kapımı” dizisinde Kerem Bürsin ile başrolleri paylaşıyor ancak ikili arasında sık sık aşk iddiaları ortaya atılıyor.

Bugün ise Hande Erçel’in ve köpeği Noche’nin kar mutluluğunu görüyoruz! Instagram’da story paylaşan Hande Erçel “Sev, Yaşa, Şükret, Kar Ye” yazmayı da ihmal etmedi fotoğrafın üzerine.

Sinem Kobal’da Instagram’a Kar Fotoğrafı Atan Ünlülerden Oldu!

Geçtiğimiz aylarda kızı Liya’yı kucağına alan Sinem Kobal’dan kar pozu geldi. Sinem Kobal birazcık üşüyor gibi durmuyor mu sizce de?

Çağla Şikel’den Aile Saadeti: Gözlerimizden Kalpler Çıkıyor!

Ünlü sunucu ve manken olan Çağla Şikel’de karın tadını çıkaran isimlerden oldu. Çocuklarıyla oldukça eğlenen Çağla Şikel’in fotoğraflarını görünce gözlerimizden kalpler çıkıyor adeta.

Şevval Sam’ın Saçlarına “Aklar” Düştü!

Karın yağmasını fırsat bilen isimlerden biri de Şevval Sam oldu. Usta oyuncu karın altında verdiği pozla mutlu olduğunu ifade etti!

Üşümüyor musun Selin?

Ünlü Instagram fenomeni olan Selin Ciğerci’den de kar fotoğrafı geldi ancak fotoğrafa bakarken bile üşüdük! Sabahlıkla poz veren güzel fenomen takipçilerinden birazcık tepki gördü.

Seda Bakan ve Tatlı Kızı!

blank

Kar fotoğrafı akımına dahil olan isimlerden biri de Seda Bakan ve küçük kızı oldu! Hem kızının hem de kendisinin fotoğraflarını çeken Seda Bakan oldukça eğlenmiş gibi.

Yenenler Ailesi Kışa Hazır!

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler’siz kar akımı düşünülemez. Özellikle de Berfu Yenenler, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor bildiğiniz gibi. Yenenler ailesi ufak oğullarının karla ilk tanışmasını fotoğrafla taçlandırmış. Çok tatlılar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz