Fahriye Evcen Style Kutlama: Doğum Günü Kutlamaları 40 Gün 40 Gece Sürecekmiş!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Fahriye Evcen Style Kutlama: Doğum Günü Kutlamaları 40 Gün 40 Gece Sürecekmiş!

Yarın yeni yaşına girecek olan Fahriye Evcen doğum günü kutlamalarına şimdiden başladı. Bugün yakın arkadaşlarıyla kutlama yapan güzel oyuncu, eşi Burak Özçivit ile yapacakları planları da anlattı.

fahriye evcen-burak özçivit

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Fahriye Evcen bir süredir ekranlardan uzak anneliğin tadını çıkarıyor. Yaprak Dökümü ile büyük bir çıkış yaparak duru güzelliği ve yeteneği ile tüm ülkeyi ekranlara kilitleyen Fahriye Evcen’i Yalancı Bahar, Kurt Seyit ve Şura, Çalıkuşu, Ölene Kadar gibi yapımlarda izlemiştik. Çalıkuşu’ndaki rol arkadaşı Burak Özçivit ile büyük bir aşka yelken açan ünlü isim, 2017 yılında yakışıklı oyuncuyla nikah masasına oturmuştu. Yaklaşık iki sene önce sevimli oğulları Karan’ı kucaklarına alan ünlü çift kurdukları aileyle sosyal medyayı adeta büyülüyor.

Doğum Günü Kutlaması Günlerce Sürecek

Yarın 35 yaşına basacak Fahriye Evcen Kutlamaları başladı bile. Bugün yakın arkadaşları ile doğum gününü kutlayan ünlü oyuncu çıkışta kameralara yakalandı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, dün akşam eşi Burak Özçivit’in kendisi için aile arasında küçük bir kutlama yaptığını söyledi. Bu hafta doğum günü kutlamalarına devam edeceğini dile getiren Fahriye Evcen’e eşinin yaptığı doğum günü sürprizi de soruldu.

fahriye evcen-burak özçivit

Ünlü oyuncu, önceki gün yakışıklı eşinin önden küçük bir kutlama yaptığını ancak pazar günü başbaşa yeniden kutalama yapacaklarını söyledi. Daha önce özel günleri hiç kaçırmadığını dile getiren Burak Özçivit’in güzeller güzeli eşi için nasıl bir sürpriz yaptığı merak konusu oldu.

“Başka Sürprizlerim Olacak”

fahriye evcen-burak özçivit

Daha önce kesinleşmemiş birkaç projesi olduğundan bahseden Fahriye Evcen bu yaz bir şey yapmayacağını dile getirdi. Ancak başka sürprizlerinin olacağını söyleyen güzel oyuncu, bu projelerin de ilerde netleşeceğini açıkladı. En son oğlu Karan ile kameraların karşısına geçen Fahriye Evcen oğlu ile oynadıkları reklam filminin güzel bir anı olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Asel 4 Haziran 2021

Ancak reklam çekip para kazanmayı biliyorlar..

Yorum Yaz