Buse Varol Sevgisini Mayolu Fotoğrafıyla Paylaştı: Sen Benim Her Şeyimsin

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Buse Varol Sevgisini Mayolu Fotoğrafıyla Paylaştı: Sen Benim Her Şeyimsin

Buse Varol’un doğum günü kutlamaları bitmek bilmedi. Özel günlere önem verdiğini paylaşımlarıyla belli eden Buse Varol’un storylerini bu sefer de annesinin fotoğrafları süsledi.

Demet ve Alişan Ekranlara Veda Etti

İstikrarsız reytinglere direnemeyen Demet ve Alişan ila Sabah Sabah, geçtiğimiz hafta kah güldüren kah ağlatan bir bölümle ekranlara veda etti. Programın sonlarında tüm ekibin vedalaşması ekranlara yansıdı ve o anlarda göz yaşları sel oldu.

Program Bitti Polemik Başladı

blank

Tam o anda Demet Akalın’ın telefonuna bir mesaj geldi. Seda Sayan’dan gelen o mesaj, Sayan’ın kanal ile anlaşma yaptığını ve gelecek sezon Demet Akalın ve Alişan’ın yerinde Sabahların Sultanı’nın olacağını bildiriyordu. Duygusal anların ortasında gelen o mesaj Akalın’ı bir hayli sinirlendirdi. Demet Akalın ilk iş olarak Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından sildi ve engelledi.

blank

Seda Sayan bunun üzerine ‘Ben kimsenin ekmeği ile oynamadım. Sizin anlaşmanız bitti!’ şeklinde açıklama yapsa da Akalın’ın öfkesi dinmedi. Kendilerinin yerine gelmesine değil, bu haberi duygusal bir anda vermesine kızdığını belirten Demet Akalın ‘Cenaze evine davul zurna ile gidilmez’ diyerek kestirip attı.

Kutlamalar Sayesinde Moraller Yerine Geldi

blank

Programın final yapmasının ardından Tektaş ailesioluğu Kıbrıs’ta aldı. Küçük bir tatil yaparak rahatlamak isteyen Alişan ve Buse Varol çiftinin de bu tartışmalar yüzünden huzuru kaçtı ve tatili kısa kesip evlerine döndüler. Neyse ki Tektaş ailesini bekleyen kutlamalar vardı da, moraller yerine geldi.

Önce Evlilik Yıl Dönümü

blank

Dün Alişan’ın erkek kardeşi Selçuk Tektaş ve eşi Merve Tektaş’ın evlilik yıldönümüydü. 12 yıllarını kutlayan çifte Buse Varol da hediyeleri ve paylaşımları ile eşlik etti.

blank

Sonra Doğum Günü

blank

Bugün ise Buse Varol’un annesi Özgan Birsen’in doğum günü! Ancak aile kutlamalara erken başladı. Dün akşam küçük bir pasta ile çekirdek aile olarak kutladıkları doğum gününün yankıları, Buse Varol’un sosyal medya hesabında sürdü. Varol, annesine yazdığı doğum günü mesajını, annesinin mayolu bir fotoğrafı ile instagramda paylaştı.

blank

Geçen yıl daha kalabalık olan kutlama, bu yıl pandemi koşulları sebebiyle minimal geçti. Buse Varol annesine bu konuda eksiklik hissettirmemek için sosyal medya hesabında ardı ardına fotoğraf paylaşarak annesine sevgi yağdırdı.

blank

En Pozitif Kayın Valide!

blank

Alişan da kayınvalidesinin doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak iyi dileklerini ileten Alişan, kayınvalidesinden ‘en güzel ve en pozitif kayınvalide’ şeklinde bahsetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz