Şeyma Subaşı Atar Modunu Açtı! Sosyal Medyada Onlara Ateş Püskürdü: İşim Yok Sizlerle!

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Şeyma Subaşı Atar Modunu Açtı! Sosyal Medyada Onlara Ateş Püskürdü: İşim Yok Sizlerle!

Hayatının her anı başka bir sansasyon yaratan Şeyma Subaşı’nın canına tak dedi! Adı magazin gündeminden hiç düşmeyen Şeyma kızımız sonunda isyan etti.

Aşkı O’nda Buldu!

Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra Mısır’lı iş adamı Mohammed Al Saloussi’ye gönlünü kaptıran Şeyma kızımız, son aylarda yeni aşkı, lüks tatilleri ve pahalı hediyeleri ile gündeme geldi. Tam da bu paylaşımlara alıştık derken Şeyma Subaşı hakkında bambaşka bir iddia ortaya atıldı: Şeyma Subaşı hamile!

Teklif Yok Karar Var

blank

Tüm takipçileri nefesini tutmuş Şeyma- Meedo aşkının gidişatını gözlemlerken, Subaşı birden bir bomba patlattı. Gözler sosyal medya hesabından yaptığı ‘Düğün hazırlıkları başladı, yapılacak çok iş var.’ paylaşımı ile evleneceğini duyuran Şeyma Subaşı’na çevrildi. Ani düğün haberi, takipçilerin aklına ‘Şeyma hamile mi?’ sorusunu getirdi.

blank

Şeyma kızımız hamile olmadığını kanıtlamak için her ne kadar bikinili fotoğraflarını paylaşsa da, hamilelik dedikodularının önüne geçemedi. Üstüne üstlük aynı iddia Acun’un sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya iççin de gündeme geldi. Bu iddiaların ardından Şeyma ve Çağla kızımız arasında nispet savaşları başladı

Beklenen ‘I Said Yes’ Paylaşımı Geldi

Herkes Şeyma’dan bir evlilik teklifi storysi gelmeyişine şaşırırken, sonunda beklenen oldu. Meedo eniştemiz Ibiza sahillerinin büyülü ambiyansında unutulmaz bir evlilik teklifi organize etti. Romantizmin doruklara ulaştığı evlenme teklifinin görüntüleri, Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabında takipçileri ile buluştu. Takipçilerin dikkatini ilk çeken ise Şeyma kızımızın dev pırlanta yüzüğü oldu. Yüzüğün 801 bin 540 TL değerinde Tiffany & Co marka bir tektaş olduğu haberleri yayıldı.

Sonunda İsyan Etti

blank

Hakkında çıkan haberleri en az takipçileri kadar büyük bir merakla takip eden Şeyma kızımız, dedikodulara sonunda isyan etti. Dün gece sosyal medya hesabından yapığı bir paylaşımla hem hakkında çıkan haberleri yalanladı hem de basına ve hakkında konuşan takipçilerine ateş püskürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz