Yenenler Ailesi Baklavalandı! Berfu Yenenler Sonunda Dediğini Yaptı: Eser Yenenler’i Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Yenenler Ailesi Baklavalandı! Berfu Yenenler Sonunda Dediğini Yaptı: Eser Yenenler’i Hiç Böyle Görmediniz!

Instagram’ın en fenomen çifti Berfu ve Eser Yenenler’den ilgi çeken bir paylaşım geldi. Ünlü çiftin yaptığı photoshop sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

berfu yenenler-eser yenenler

Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda dereceye girmesinin ardından Eser Yenenler ile mutlu ve huzurlu bir yuva kuran Berfu Yenenler, sosyal medyanın en gözde isimlerinden biri. Hem Youtube’da hem de Instagram’da hayatıyla ilgili komik içerikler üreten ünlü isim, esprili photoshoplarıyla da sosyal medyayı adeta gülmekten kırıp geçiriyor. İki çocuk annesi olan ünlü influencerın Instagram’da tam 940 bin takipçisi var.

“Couple Goal”

Bildiğiniz gibi Instagram’ın en ünlü ailesi şimdilerde Alaçatı’daki lüks villalarında tatilin tadını çıkarıyor. Tam 250 bin tl’ya tutukları villadan sık sık paylaşımlar yapan Berfu Yenenler, yaptığı esprili paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Daha önce çocuklarının eşine benzemesinden dolayı, çocuklarının kafasına eşi Eser Yenenler’in yüzünün fotoğrafını yapıştıran ünlü isim, bu kez de eşi ve kendisine karın kası ekledi. Fotoğrafa “Couple Goal” diye yorum yazan ünlü ismin o paylaşımına saatler içinde binlerce yorum ve beğeni geldi.

Berfu Yenenler’in hem hayranları hem de ünlü arkadaşları eğlenceli paylaşıma kahkahalarla yanıt verdi. Ardından bu paylaşımı hikayesine ekleyen güzel isim “Yaza bomba gibi giriş yapıyoruz yazdı”. Eser Yenenler ise eşinin bu keyifli paylaşıma kayıtsız kalamayarak “Ufak dokunuşlar benim de hakkım” diye not düşerek kendi hesabında paylaştı.

Hepsi Birden Şişmanladı

Berfu Yenenler geçtiğimiz haftalarda da eşi Eser Yenenler ve oğluna photoshop yapmıtı. Pandemi döneminde spor ve diyetle kilo veren Eser Yenenler’in tekrar kilo almasını diline dolayan güzel isim, bu sefer de tüm aile bireylerini şişmanlatmıştı. O paylaşımına “Madem evin babası zayıflayamıyor, biz şişmanlarız nedir ki…” diye not düşen Berfu Yenenler’e eşinden yanıt gecikmedi. Ünlü komedyen o paylaşıma “Ben zayıflıyorum bu arada, böyle içerikler canımı acıtır” diyerek karşılık verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz