Fahriye Evcen Uzun Bir Süre Sonra Yeniden Ekranda! Bu Kez Oğlu Karan ile Birlikte Oynuyor

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Fahriye Evcen Uzun Bir Süre Sonra Yeniden Ekranda! Bu Kez Oğlu Karan ile Birlikte Oynuyor

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan’ın doğumundan sonra ara verdiği setlere geçen ay dönmüştü. Görülen o ki, projeye Karan da dahil olmuş!

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen, efsane dizi “Yaprak Dökümü” ile başladığı oyunculuk kariyerinde kısa sürede zirveye tırmandı. Her zaman kaliteli projeler seçmeye özen gösteren ünlü oyuncu, televizyon dizilerinden yana pek gülmedi. Hayatının aşkı Burak Özçivit’le tanıştığı “Çalıkuşu” haricinde uzun süren bir dizisi olmadı. Öte yandan, oynadığı tüm filmler çok yüksek bir izleyici sayısına ulaştı ve sosyal medyada da inanılmaz bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu yüzden, her zaman popüler oyuncular listesinde yer aldı ve neler yapacağı merak edildi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

2019’da oğlu Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, çocuğunu kendisi büyütmek istediği için setlere ara verdi. Sadece bazı reklam filmlerinde yer alan ve sosyal medyada gördüğümüz ünlü oyuncu, Karan’ın biraz büyümesiyle birlikte işine dönmeye karar verdi. İddialara göre, ünlü oyuncu yeni sezon için sır gibi saklanan bir diziyle de anlaştı! Ama önceliği her zaman olduğu gibi reklam filmlerine verdi. Anlaştığı markalardan birinin ilk reklam filmi de birkaç saat önce yayınlandı.

Karan da Var

Anne olduktan sonra yeni bir atılım yapan Fahriye Evcen, ünlü bir bebek bezi markasıyla anlaşmıştı. Geçen ay yapılan çekimlerden önce uzun bir aradan sonra setlere döndüğü için heyecanlandığını söylemiş ve filmde bir sürprizin de olduğunu eklemişti. Reklam filmi yayınlanınca gördük ki, ünlü oyuncunun büyük sürprizi biricik oğlu Karan’mış!

Anlaşılan o ki, setlere oğlu Karan için ara veren Fahriye Evcen, dönüşünü de Karan ile birlikte yapmayı tercih etmiş. İyi ki de öyle olmuş, anne-oğul için ne kadar güzel bir hatıra!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz