Aşk Hayatım Karantinada Diyen Saba Tümer’den Bomba Gibi Tavsiye! Eşinizden Ayrılmayacaksanız Sakınnnn…

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Aşk Hayatım Karantinada Diyen Saba Tümer’den Bomba Gibi Tavsiye! Eşinizden Ayrılmayacaksanız Sakınnnn…

Televizyon ekranlarına ilk kez o müthiş güçlü kahkahası ile gelen ve kendisini bu samimi halleriyle sevdiren Saba Tümer Mert Vidinli’nin YouTube programına konuk oldu. Ve programda öyle tavsiyeler verdi ki, kulaklarınıza inanamayacaksınız. İşte tam bir Saba Tümer marjinalliği diyebileceğimiz bu açıklama ve detayları!

Eğer Ayrılmayacaksanız!

Saba Tümer Mert Vidinli’nin YouTube programında son derece enteresan bir tavsiyede bulundu. “Bir tavsiye niteliğinde, bence eğer sevgilinizden, karınızdan ya da kocanızdan ayrılmayacaksanız yakalamayın!” Bu cümlelerle sosyal medyaya bomba gibi düşen Saba Tümer ayrıca kendi aşk hayatı için de bir yorumda bulundu. Güzel sunucu kendine has mizahi diliyle “Aşk hayatım 5 yıldır karantinada” dedi.

Ekranların Gülen Yüzü

Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Saba Tümer ardından kısa bir süre Ege TV’de çalıştıktan hemen sonra NTV’ye geçiş yapar. Yaklaşık 5 yıl boyunca NTV’de haber sunuculuğu yaptıktan sonra Reha Muhtar’ın sorumluluğu altında olan Show TV’de dış haber sorumlusu oldu. Akabinde bir ara SKYTURK’te Serdar Akinan ile birlikte “”Ne Var Ne Yok” adlı programını sundu. Ama Saba Tümer’in o güzel kahkahasının marka olduğu asıl program ise Okan Bayülgen ile birlikte oldukları “Haber Makinası” programı oldu.

blank

Bunun ardından da Pakiza Suda ile birlikte “Lütfen Bu Konuya Girmeyelim” ismi ile bir kadın programında sunuculuk yaptı. Buraya kadar genellikle ortak yapımlarda yer alan Saba Tümer son olarak TV 8 ‘de kendi programı ile noktayı koydu. “Saba ile Oyuna Geldik” programının sunuculuğu güzel sunucunun yapmış olduğu son program oldu.

Ayrılmayacaksanız Yakalamayın!

blank

Konuşmasıyla, hareketleriyle, kahkahasıyla ve kıvrak zekasıyla pozitif enerjisini ekranlardan izleyicilere aktarmayı başaran Saba Tümer’in özel hayatı ise söylediğine göre 5 yıldır karantinada. Bildiğimiz kadarıyla Tümer bugüne kadar herhangi bir evlilik yapmamış ve bir çocuğu da bulunmuyor. Fakat ilişkiler konusundaki tavsiyesi bir şekilde herkesin kulağına küpe olacak cinsten. Hatırlayalım: Eğer ayrılmayacaksanız yakalamayın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz