Dedikodu Kazanı: Caner Cindoruk Sadakatsiz’den Ayrılıyor mu? Serenay Sarıkaya’nın Kusursuz Fiziği!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

10 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Caner Cindoruk Sadakatsiz’den Ayrılıyor mu? Serenay Sarıkaya’nın Kusursuz Fiziği!

Haftanın sonuna doğru yaklaştığımız bugünlerde dedikodu kazanı yine fokurdamaya başladı! Bakalım ünlüler camiasında neler olmuş? Hazırsanız 10 Haziran Perşembe gününün magazin turu başlıyoooor!

1. Seren Serengil’i Çileden Çıkarttılar!

Güzel yorumcu Seren Serengil Paylaştığı gönderinin altında kendisine “sevgili” arayan bir takipçisine çatan güzel yorumcu; “Sana bir patlarım şimdi görürsün erkeği! İyice ar damarınız çatladı hepinizin ha. Git başka yerde ara burada erkek yok. Senin gibi kadınlara da yer yok hadi Allah’ın cezaları!” diyerek sitem etti! Bu arada detaylar için:

2. Caner Cindoruk’tan Belgesel!

blank

Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’un Adanalı olduğu bilmeyen yoktur! Adana Demirspor “Yıkıla Yıkıla” belgeselinin bir bölümünde Caner Cindoruk da yer alıyor. Heyecanını dile getiren ünlü oyuncu bu anları Instagram hesabından paylaştı! Bu görüntüleri gören sosyal medya kullanıcıları ise “Caner Cindoruk Sadakatsiz’den ayrılıyor mu?” diye sormaya başladı. Bu arada detaylar için:

3. Buket Aydın Evlilik İddialarına Sitem Etti!

blank

Emir Sarıgül ve Buket Aydın hakkında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bugün yine Buket Aydın ve Emir Sarıgül’ün evleneceği iddia edildi. Hatta söylentiye göre ikili bu akşam dünyaevine girecekmiş! Ancak kısa sürede yalanlanan bu iddianın ardından Buket Aydın Instagram’dan bir açıklama yaptı; “Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile ‘Bu akşam düğün var’ dersiniz. Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu”

4. Serenay Sarıkaya Bikini Fotoğraflarıyla Büyüledi!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya son olarak ünlü mimar Haldun Demirhisar ile anılıyordu. Bu iddiayı kesin bir dille reddeden Serenay Sarıkaya, yeni projesi için sete girmeden önce güzel bir tatilin tadını çıkarttı. Leoparlı bikinisiyle poz veren güzel oyuncu Instagram’ı yaktı geçti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz