Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Göze Geldi! Güzelliği Yüzünden İşine Gücüne Nazar Değdi

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Göze Geldi! Güzelliği Yüzünden İşine Gücüne Nazar Değdi

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’ye nazar değdi! Ünlü oyuncunun güzelliği dilden dile dolaşınca resmen göze geldi!

Pis Yedili dizisi ile hayatımıza giren Eda Ece son yıllarda Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile ekranlara geliyor. Hem komik, hem zeki, hem de entrikacı bir karakter olan Yıldız, izleyenleri adeta kendine hayran bırakıyor. Hatta Yıldız’ın şen şakrak hallerinden çok Eda Ece’nin güzelliği göz dolduruyor.

Adı Kavga ile Anılmıştı

blank

Güzel oyuncu yasak Elma’nın sezon finali yapmasından hemen önce, Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen kavga ile anılmıştı. İddialara göre dizinin yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine geçici olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt gelmiş, Eda Ece ise o gün çekimi olmamasına rağmen Yeşilyurt’u görmek için sete gitmişti.

blank

Neslihan Yeşilyurt ve Eda Ece koyu bir sohbete dalınca işler gecikmiş, çekim için bekleyen Nesrin Cavadzade gerilerek ” İşi bitirip sonra sohbet etseydiniz!” şeklinde çıkışmıştı. Bunun üzerinde yönetmen ile Nesrin Cavadzade arasında tartışma başlamış, ünlü oyuncu seti terk ederek telefonlarını kapatmıştı.

blank

Bu haberler yapımcının kulağına gidince ise Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği Şahika karakteri için apar topar bir ölüm sahnesi yazılmış ve Cavadzade’nin dizi ile ilişkisi kesilmişti. Bu iddilara göre Eda Ece Yönetmeni işinden alıkoyarak çekimlerin aksamasına, dolayısıyla da kavga çıkmasına sebep olmuştu.

Tatil Fotoğrafları Nazara Davetiye Çıkardı

blank

Bu iddiaları yalanlayan güzel oyuncu, sonrasında rol arkadaşları Şevval Sam, Melisa Doğu, Gülenay Kalkan ve Nesrin Cavadzade ile birlikte tekne tatiline çıkarak söylentilerin doğru olmadığını kanıtlamıştı. Ayrıca sadece söylentilerin boşa çıkması değil, güzel oyuncu Eda Ece’nin düzgün fiziği de bir hayli dikkat çekmişti.

blank

Beyaz teni ve orantılı fiziği ile göz kamaştıran Eda Ece’nin tatil pozları her yerde yazılıp çizilmiş, üzerine birçok yorum yapılmıştı. Sonunda ünlü oyuncunun güzelliği başına bela oldu! Bu yıl Bioderma’nın yüzü olacağını açıklayan Eda Ece’ye resmen nazar değdi. Bugün Trendyol üzerinden Bioderma ile ilgili bir canlı yayın gerçekleştireceğini duyuran Eda Ece, teknik bir aksaklık sebebiyle bu yayını ertelemek zorunda kaldı. Ünlü oyuncu bu haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz