Farah Zeynep Abdullah’tan Takipçilerine Sert “Teselli” Çıkışı!

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2020

Farah Zeynep Abdullah’tan Takipçilerine Sert “Teselli” Çıkışı!

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah Twitter hesabından dış görünüşü konusunda yapılan baskılara ve yorumlara isyan etti. Destek yorumlarına da sinirlenen Farah Zeynep Abdullah, teselli çabasını anlamsız bulduğunu söyledi.

Kadın oyuncuların dış görünüşleri konusunda baskıya uğradığı malum. Özellikle dizilerde rol alan oyuncuların üzerindeki zayıflık baskısı son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Hazal Kaya’nın “Kilolu kadınlara başrol verilmiyor” açıklamasından sonra başlayan tartışmada Farah Zeynep Abdullah da bugün attığı bir tweetle görüşünü belirtti.

“Bi Salın Yaa!”

Farah Zeynep Abdullah, bu sezonun en ilgi çeken dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda başrol oynuyor. Sıfır beden olmadan da başrol oynayabildiğini gösteren Farah Zeynep Abdullah, yine de oyunculuğundan çok dış görüşünü hakkındaki eleştirilere maruz kalıyor. Kendisinin ve diğer kadın oyuncuların dış görünüşüne bu kadar takılmasına dayanamayan oyuncu, dün konu hakkında Twitter’dan bir açıklama yaptı.

“Saçmalamayalım”

“İnsanlar ne şekilde mutlu ve sağlıklıysa öyle kalsınlar” diyen oyuncunun hayranları bu tweetin altına beğeni ve destek mesajları yağdırdı. Ancak Farah Zeynep Abdullah, “teselli yarışı” olarak gördüğü bu yorumlar hakkında da sert bir çıkış yaptı.

Televizyon sektöründe kadın oyunculara yapılan ayrımcılıklar hakkındaki tartışmaların nereye varacağını merakla takip ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz