Magazin Camiasında Sular Durulmuyor: Demet Akalın – Seda Sayan Gerginliğinde Fatih Ürek O İddialara Ateş Püskürdü!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Magazin Camiasında Sular Durulmuyor: Demet Akalın – Seda Sayan Gerginliğinde Fatih Ürek O İddialara Ateş Püskürdü!

Geçtiğimiz haftadan beri süre gelen Demet Akalın – Seda Sayan kavgasına; Nihat Doğan, Seren Serengil ve Bircan Bali de dahil olmuştu. Ünlüler camiasında büyük bir kaosa neden olan bu kavgada ismi geçen bir isim daha vardı. O da Fatih Ürek! Kendisini bu kaosun içine çekenlere yanıt vermekten geri durmayan Fatih Ürek; Seda Sayan’ın yanında durduğunu da herkese göstermiş oldu.

Nihat Doğan’dan Sonra Seren Serengil!

Seda Sayan ve Demet Akalın kavgasını bilmeyen yok, geçen Cuma’dan beri magazin gündeminde büyük sansasyon yaratan bu kavganın ardından birçok isim kaosa dahil olarak fikirlerini beyan etmekten geri durmadı. Kavgaya ilk dahil olan isim Seda Sayan’ın eski sevgilisi Nihat Doğan’dı. Nihat Doğan sivri diliyle resmen Demet Akalın’ı biçti ve Seda Sayan’ın yanında olduğunu takipçilerine duyurdu.

blank

Ancak Nihat Doğan’dan sonra kavgaya karışan isim Seren Serengil’di. Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın için; “Demet’in sadece parası var ama vizyonu yok. Marka olsam Demet’e kıyafetlerimi satmazdım!” diyen Seren Serengil ani bir dönüş yaparak Seda Sayan – Demet Akalın gerginliğinde, Demet Akalın’ın yanında yer aldı. Hatta Seda Sayan’a ağır sözler söylemekten de geri durmadı. Seren Serengil’in söylediğine göre, Seda Sayan “dost” değilmiş; “Seda Sayan bunu ilk kez yapmıyor. 62 yaşında artık hırsını törpülemesi gerekiyor… Geçmişten bugüne Songül Karlı, Uğur Arslan, Nihat Doğan, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, şimdi de Demet Akalın ve Alişan… Zaten tutsa bir kanalda kalır, her sene zorluyor ama olmuyor… O dolgu topuklarla ‘Anacım, bacım’ yutturduğu zaman dilimi eskide kaldı. Bir sürü kaliteli program var, kim seyreder Seda Sayan’ı artık?

Fatih Ürek O İddialara Ateş Püskürdü!

Seren Serengil’in iddiasına göre Kanal D’de Gelinim Mutfakta programını sunan Fatih Ürek’in ayağını kaydıran kişi Seda Sayan’mış! Ancak Sero için kısa bir bilgilendirme yapalım; Fatih Ürek, Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldıktan sonra yerine Seda Sayan değil, Onur Büyüktopçu gelmişti! Böyle bir kavgada adının geçtiğini duyan Fatih Ürek ise Instagram hesabından iddialara yanıt vermeyi ihmal etmedi; “Her olayda benim ismimi kullanmayın! Ben ne kovulacak ne de kovdurulacak bir televizyoncuyum. Bir proje biter başka bir proje başlar. Seda Sayan ise can dostumdur yeter artık!”

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz