Gelinim Mutfakta Programından Ayrılan Fatih Ürek’ten Şok Açıklamalar: “Ekmeğimle Oynadılar Hakkımı Helal…”

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

Gelinim Mutfakta Programından Ayrılan Fatih Ürek’ten Şok Açıklamalar: “Ekmeğimle Oynadılar Hakkımı Helal…”

Sevilen şarkıcı ve sunucu olan Fatih Ürek, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un “Bize Kaldı” Youtube kanalına konuk oldu. Konuk olduğu tek program bu değil, Uçankuş TV’de yayınlanan “Lerzan’la Çok Mutlu” programına da katılan Fatih Ürek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fatih Ürek’i en son Kanal D’nin fenomen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta yarışmasında iki sezon boyunca sunucu olarak seyrettik. Programa da gerçekten çok yakışıyordu!

Gelinim Mutfakta’dan Sonra…

Ancak Fatih Ürek’in iddiasına göre “Ankara’dan” birileri Fatih Ürek’i programda görmek istememiş ve bu yüzden işine son verilmiş. Bildiğiniz gibi Gelinim Mutfakta 3. sezonuyla Kanal D’de seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Fatih Ürek

Fatih Ürek’in 2. sezondan sonra ayrılmasının ardından önce, Yemekteyiz programında sunuculuk yeteneğini herkese kanıtlayan Onur Büyüktopçu ile anlaşıldı ve birkaç ay Gelinim Mutfakta programını o sundu. Geçtiğimiz haftalarda ise, Onur Büyüktopçu koltuğunu deneyimli sunucu Seda Sayan’a bıraktı. Onur Büyüktopçu’nun programdan veda etmeden ayrılması kafalarda soru işaretine sebep oldu.

Fatih Ürek’i İstememişler!

Bize Kaldı isimli Youtube kanalına konuk olan Fatih Ürek birbirinden çarpıcı iddialarda ve itiraflarda bulundu. Bu iddialardan biri de Gelinim Mutfakta programdan ayrılmasıyla ilgiliydi. Aynı iddiaları Uçankuş TV’ye Lerzan Mutlu’ya konuk olduğunda da anlattı. Hatta Fatih Ürek, Bize Kaldı programında yakın arkadaşı Seda Sayan ile arasının Gelinim Mutfakta programı yüzünden biraz limoni olduğunu da anlattı!

Lerzan Mutlu’nun “Ekmeğinle oynadılar mı?” sorusunun üzerine “Çok, çok oynadılar! Kim oynadıysa, bilmiyorum kim olduğunu hakkımı helal etmiyorum. 2 hafta program çektim, tanıtım bölümlerini bile yayınlatmadılar!” diyen Fatih Ürek, kendisini istemeyen kişinin ya da kişilerin Ankara bağlantılı olduğunu söyledi ama buna inanmadığını “Ben Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum, onunla bir ilgisi yok” diyerek dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz