“Sen Çal Kapımı” Setinden Olay Yaratacak Poz! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşkı İddiaları Tekrar Alevlenecek

Aleyna

Haberler

11 Ocak 2021

“Sen Çal Kapımı” Setinden Olay Yaratacak Poz! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Aşkı İddiaları Tekrar Alevlenecek

“Sen Çal Kapımı” dizisinin başrollerini paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in adı sürekli aşk dedikodularına karışıyor. Sette çekilen bir poz iddiaları yeniden alevlendirecek gibi görünüyor!

Sen Çal Kapımı

FOX’ta yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisi geçen yaz başladı ve yeni sezonda da yoluna başarıyla devam ediyor. Kanalın yüzünü güldüren projenin bu kadar sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri de başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Ünlü oyuncular arasındaki kimya tavan yapmış durumda. Haliyle, canlandırdıkları karakterlerin ve çiftin sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi var. İkilinin dizideki sahneleri özellikle YouTube’da rekor izlenme oranlarına ulaşıyor. Hande Erçel’in de dizinin ardından Instagram’daki takipçi sayısı olağanüstü derecede arttı. Erçel, en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Şu anda 18.4 milyon takipçisi var!

Aşk Dedikoduları Dinmiyor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Ama dizinin ve oyuncularının hayranlarının en büyük isteği Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in gerçek hayatta da aşk yaşaması! İzleyiciler ilk bölümden beri bu isteklerini sosyal medyada dile getiriyor. Dizi başladıktan kısa bir süre sonra Hande Erçel ve uzun süre aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ayrıldı. Bu gelişme üzerine dizinin hayranları bayram etti!

Bu ayrılıktan sonra Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in adı sürekli aşk dedikodularına karışmaya başladı. Özellikle dizinin hayranları ikiliyle ilgili her detaydan bir aşk hikayesi yaratıyor. Ama ikili ya dedikoduları yalanlıyor ya da konuyu geçiştiriyor. Ama Erçel’in eski sevgilisi Murat Dalkılıç’ın son yaptığı sosyal medya hamlesi dedikoduları tekrar ateşledi!

Olay Yaratacak Poz!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Murat Dalkılıç’ın, Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i beraber ağırlayan Acun Ilıcalı’yı bile engellemesi herkesi şaşırttı. “Kıskançlık krizi” olarak görülen bu olayın ardından tekrar alevlenen dedikodulara bir katkı da setten geldi. “Sen Çal Kapımı” oyuncularından Alican Aytekin’in paylaştığı set fotoğrafına dikkatli bakın!

Alican Aytekin’in “Gülmek bulaşıcıdır” diyerek paylaştığı set fotoğrafında Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yakınlığı göze çarpıyor. Bir saat içinde 48 bin beğeni alan fotoğraf, aldığı yorumlara bakarsak dedikoduları daha da ateşlemiş gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz