Fenomenler Arasında Sular Durulmuyor! Danla Bilic’ten Enes Batur’a: Bırak Peşimi

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Fenomenler Arasında Sular Durulmuyor! Danla Bilic’ten Enes Batur’a: Bırak Peşimi

Ünlü Youtuberlar Danla Bilic ve Enes Batur arasındaki gerginlik sürüyor. Danla Bilic, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Enes Batur’a göndermede bulundu. Enes Batur’dan henüz bu göndermeye cevap gelmedi.

‘Abone Sayısını Gizlemek Gerçekten Komik Bir Şey’

Morlockluna isimli Instagram sayfasının haberine göre ünlü youtuber Enes Batur, Danla Bilic’in Youtube kanalında abone sayısını gizlemesi üzerine ‘Abone sayısını gizlemek gerçekten komik bir şey’ açıklamasını yaptı. Danla Bilic’ten Enes Batur’a cevap gecikmedi!

‘Bırak Peşimi’

blank

Her paylaşımı olay olan Danla Biliç’ten Enes Batur’a sert cevap geldi. Ünlü youtuber Twitter hesabından ‘Enes seni aylar belki de yıllar önce engelledim, bırak peşimi’ şeklinde paylaşım yaptı.

Mevzu Yeni Değil!

blank

Ünlü youtuberlar arasındaki gerginlik yeni değil! Olayın temelleri oldukça eskiye dayanıyor. Her şey Enes Batur’un Twitter üzerinden Danla Biliç’e sataşmasıyla başlıyor!

‘Hoşlanan Varsa Söylesin’

blank

Danla Biliç, geçtiğimiz yılın Ekim ayında, “Arkadaşlar, aranızda benden hoşlanan, bana karşı bir takım duygular besleyen varsa artık açılmasını rica edeceğim, naz niyaz bie yere kadar” şeklinde bir tweet atmıştı. Bir çok youtuber gibi Enes Batur da meslektaşı Danla’nın bu tweetine cevap verdi; fakat bir farkla!

blank

“Danla senden hoşlanıyorum” tweetlerinin arasında Enes Batur’un tweeti adeta savaş ilanı gibiydi.

‘Enes Bana Aşık’

blank

Uçankuş Tv muhabirlerinden Onur Üçkarışoğlu, Danla Biliç ile çok özel bir ropörtaj gerçekleştirdi. Muhabirin Enes Batur ile olan gerginliklerini sorması üzerine Danla, ‘Biz birlikte bir youtube videosu çekmiştik, hatta ben o zamanlar kiloluydum. O zaman bana aşık oldu. Ben çocuk sevmediğimi söyleyince de reddedilmiş erkek sendromuna tutuldu, o yüzden böyle yapıyor. Engellemiş olmama rağmen yılda iki kere benimle ilgili tweet atıyor.’ cevabını verdi.

‘Bence Sen Bana Aşıksın!’

blank

Enes Batur, Danla Biliç’ten gelen ‘Bana aşık’ iddialarına cevap vermekte gecikmedi. Ünlü youtuber, twitter hesabından ‘Danla, sarhoşken bile adım ağzında, bence sen bana aşıksın. Senden hoşlanmıyorum anla artık.’ şeklinde paylaşım yaptı.

Benzer Haberler

Knightefe01 4 Mayıs 2021

Damlanın prim yapmak için başka yolu bu

Yorum Yaz