Genç Oyuncular Arasında Aldatma Tartışması! Kardeşlerim’in Yıldızı Halit Özgür Sarı Devrim Özkan’ı Aldattı mı?

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Genç Oyuncular Arasında Aldatma Tartışması! Kardeşlerim’in Yıldızı Halit Özgür Sarı Devrim Özkan’ı Aldattı mı?

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan ‘Halit Özgür Sarı, gönlünü Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan’a kaptırdı’ iddiaları, magazin gündeminde büyük yankı buldu. Yeni bir aşk dedikodusu çıkınca, peşinden bir de ihanet açıklaması geldi.

Aşk İddiaları Filizlendi

Halit Özgür Sarı ile İlayda Alişan’ın aşk iddiaları, bu haftanın çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Ünlü çiftin, ilişkilerini gün yüzüne çıkarmamak için sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmedikleri iddia edildi. Ayrıca kameralara yakalanmamak için evde görüştükleri ve birlikte dışarı çıkmadıkları da gelen haberler arasında.

Devrim Özkan’dan Şok Eden Açıklama!

blank

Halit Özgür Sarı – İlayda Alişan aşkının ardından, magazin gündemi bir de ihanet açıklaması ile sarsıldı. Şaşırtan açıklama Halit Özgür Sarı’nın eski sevgilisi Devrim Özkan’dan geldi. Ünlü oyuncu Devrim Özkan, sosyal medya hesabında önce soru cevap yaptı. Takipçilerinden gelen soruları cevaplayan Özkan, ardından imalı paylaşımlarda bulundu.

Hem Dost Kazığı Hem İhanet

blank

Devrim Özkan’a önce ‘Hiç dost kazığı yedin mi?’ sorusu yöneltildi. Güzel oyuncu bu soruyu ‘Sırt üstü yatamıyorum desem:) Güçlü olamadığım zamanlar illa ki oldu; ama unutma herkes kalbinin ekmeğini yer. Adalet bu dünyada işlemiyorsa bile, ilahi adalet mutlaka yerini bulacaktır’ şeklinde yanıtladı.

blank

Bir başka takipçisinden gelen “Aldatıldın mı hiç?” sorusuna ise ‘’Evet aldatıldım hem de arkadaşımla. ilk etapta tabii ki böyle bir şey yok dedi. Allah ıslah etsin, ne diyeyim. Belli bir yaşa gelmiş insanlara şerefi de ben öğretemem bu saatten sonra. Tepkim tabii ki ayrılmak oldu.’’ cevabını verdi.

Silse de Nafile!

blank

Yalnızca takipçisinin sorusunu cevaplamakla kalmayan Devrim Özkan, ardından sosyal medya hesabında “Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’’ sözünü paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımları Halit Özgür Sarı ve İlayda Alişan arasında çıkan aşk söylentilerinden sonra yapması ise ‘Devrim Özkan, Halit Özgür Sarı tarafından mı aldatıldı?’ sorularını akıllara getirdi. Güzel oyuncu bunu farketmiş olacak ki, soru cevap paylaşımları hikayesinde dururken, gerçekler hakkında yaptığı imalı paylaşımı sildi. Ancak ünlü oyuncunun kendi hesabından sildiği bu söz, Klasmagazin sayfasının paylaşımında yer almaya devam etti. Gözler yeni bir açıklama için ünlü oyunculara çevrildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz