Aksesuarlarımdan Taviz Vermem Diyen Serenay Sarıkaya’nın Bitmeyen Takı Merakı! Sadece Bir Küpenin Fiyatı…

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Aksesuarlarımdan Taviz Vermem Diyen Serenay Sarıkaya’nın Bitmeyen Takı Merakı! Sadece Bir Küpenin Fiyatı…

Serenay Sarıkaya deyince akla ilke gelen şeylerden birisi nedir diye sorsak herhalde birçok kişi daha ilk elden güzle oyuncunun stilinden bahseder. Gerek oynadığı dizilerde canlandırdığı karakterlerle gerekse gerçek hayatında Serenay Sarıkaya hep tarz kıyafetler ve aksesuarlarla karşımızda. Ama aksesuar diyerek geçiştirmeyelim. Ünlü oyuncunun tek bir küpesinin fiyatı hakkında bir fikriniz var mı?

En Değerlisi Yine Takıları

Serenay Sarıkaya’yı sosyal medya hesabından ve oynadığı dizilerden takip edenler bilirler. Ünlü oyuncu için takı ve aksesuar deyince adeta akan sular duruyor. Yine bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafta da görüyoruz ki güzel oyuncu yine acımamış paraya ve yapmış yapacağını. Taytı 160 TL’ye Calvin Klein braleti de 399 TL’ye denk getiren Sarıkaya gelelim asıl meseleye dercesine küpelerine tam 3 bin 332 TL’yi gözden çıkarmış.

Maldivler Tatiline Yakışan Takılar

serenay sarıkaya

Bu yalnızca sıradan bir günlük spor aktivitesinde kullandığı bir küpe belli ki. Ünlü oyuncuyu bir de özel bir yemeğe ya da organizasyona giderken düşünemiyoruz doğrusu. Bundan önce de annesi ile birlikte gittikleri Maldivler tatilinde dikkatlerimizi çekmişti güzel oyuncu.

blank

Maldivler’de özel mülk olan bir adada yer alan tatil köyünde bir hafta boyunca annesi Ümran Sarıkaya ile birlikte harika bir tatil yapmışlardı. Anne kız doyasıya tatilin tadını çıkartırlarken Serenay yine takılarını sergilemeyi ihmal etmemişti. Geceliği 35 bin TL olan villada misafir olark tatil yapan Serenay Sarıkaya’nın taktığı yüzükler oldukça dikkat çekiciydi doğrusu. Melis Göral imzalı üç yüzüğün toplam fiyatı 51 bin 750 TL tutuyordu.

Cem Yılmaz da Biliyor

blank

Eski sevgilisi Cem Yılmaz da Serenay Sarıkaya’nın aksesuar merakını biliyor olacak ki, o da sevgilisi için paraya kıymış ve 8 bin 800 TL değerinde bir küpe ve 14 bin 700 TL değerinde bir kolye hediye etmişti.

Benzer Haberler

İsmime niye baktın ki zaten 22 Mayıs 2021

Ne gerek var ki o kadar harcamaya,bazı insanlar aç kalıyor bunu hiç düşündün mü

Yorum Yaz