Müge Anlı ve Esra Erol Arasında Gerilim! Müge Anlı’dan Esra Erol’a Taş: “Başka Program Olsa 5 Bölüm…”

Aleyna

ATV

6 Nisan 2021

Müge Anlı ve Esra Erol Arasında Gerilim! Müge Anlı’dan Esra Erol’a Taş: “Başka Program Olsa 5 Bölüm…”

ATV’nin gündüz kuşağı programları reyting sıralamasını domine etmeye devam ediyor. Özellikle de Esra Erol, yayınlandığı her gün reyting sıralamasında ilk üçün içinde kendine yer bulmayı başarıyor. Esra Erol’un programı Müge Anlı’nın programına göre biraz daha “soft” kalıyor!

Müge Anlı ve Esra eRol

Müge Anlı VS Esra Erol!

Bildiğiniz gibi Müge Anlı genellikle yıllardır kayıp olan kişileri ya da cinayet dosyalarını gün yüzüne çıkarırken Esra Erol, evden kaçan genç kızları ya da evli kadınları evlerine döndürmeye çalışıyor ve ülkemizde yaşayanan çarpık ilişkileri gün yüzüne çıkarıyor. Hatta pek çok sosyal medya kullanıcısı ayyuka çıkan çarpık ilişkiler yüzünden Esra Erol’un programının yayından kaldırılmasını talep ediyor.

Esra Erol ve Müge Anlı

Ancak olan olayların üzerini örtmek, bu olayların yaşanmadığı ya da yaşanmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin en son geçtiğimiz hafta yufkacı Muammer abi ve ona kaçan iki elti haberi; Türkiye gündemini derinden sarstı! Evli kadınların başkalarına kaçması Esra Erol’un programında oldukça olağan bir durumken; canlı yayına katılan kişilerin özel hayatları da ortalığa dökülüyor. Hatta bazı durumlarda seyirciler de bu durumdan bir hayli rahatsız oluyor.

Müge Anlı

Fakat insanların özel hayatının bu derece afişe edilmesi sadece sosyal medya kullanıcıları ya da seyircileri değil ATV’de program yapan Müge Anlı’yı da bir hayli rahatsız etmiş gibi duruyor! Müge Anlı’nın bugün yayınlanan programında Büşra ve Beyza isimli ikizler, hiç görmedikleri annelerini aramak için canlı yayına katılıyor ve Müge Anlı da Büşra ve Beyza’nın annelerini buluyor.

Müge’den Esra’ya Ağır Taş!

İkizlerin biyolojik ablası telefona bağlanırken; “Sizlere anlatılandan çok daha farklı bir hayat hikayesi var ama ben anlatamam. Ablanız anlatsın!” diyen Müge Anlı, kendisiyle karşılaştırılan diğer programları da hedef alarak laflarını sıralıyor; “Önce öyle başlayalım. Şimdi başka bir programda olsanız size 5 bölüm bunu anlatırdı da ben anlatamıyorum bazı şeyleri. İşin acıklı tarafı da şu; ben bu programda hiçbir şeyi anlatmazken herkesin özel hayatına bu kadar dikkat ederken; bu program başka programlarında üst kimliği adı haline geldiği için bazen yazılar falan okuyorum hiç bizim programımızda işlemediğimiz konularla ilgili yapılan eleştirilerde benim de adım geçiyor. Hayretler içinde kalıyorum. Ben televizyon izleyicisi de değilim ama bu program üst program haline geldi. Ben anlatmayacağım sizlere yaşananları.”

Müge Anlı’nın bu sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından Esra Erol’a atıf olduğu iddia ediliyor. Acaba milli Sherlock Holmes Müge Anlı’nın bu sözleri kime? Umarız ilerleyen zamanlarda daha açıklayıcı olur!

Benzer Haberler

Avidan Hacımustafa 6 Nisan 2021

Ha ha Esra Erol kendini Mugeyle bir mi sanıyor

Yaren 7 Nisan 2021

Esra Erol un programı bana hep senaryo kurgu gibi geliyor

Yorum Yaz