Hiçbir Uyarıyı Dinlemedi! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Bataklıktan Zor Kurtuldu

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Hiçbir Uyarıyı Dinlemedi! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Bataklıktan Zor Kurtuldu

Ünlü oyuncu Eda Ece, bir yandan ABD tatilinin tadını çıkarırken bir yandan da eski güzel günlerini anıyor. Ama o güzel günlerin içinde bir bataklık istisnası da var! Ünlü oyuncu, bataklıktan zor kurtulduğu anları ilk kez paylaştı.

Eda Ece

Eda Ece, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma” sayesinde kariyerinin zirvesine çıktı. Bu kadar zorlaşan çalışma koşullarında ve rekabet ortamında beşinci sezonuna imza atan bir dizinin başrol oyuncusu olmak kolay değil. Entrikalar ve klişelerle dolu diziye Yıldız karakteriyle mizah katan Eda Ece, pes edip ayrılmak bir kenara dursun, diziye yeni bir yön verdi bile diyebiliriz! Bu sezon Covid-19 nedeniyle yaşadığı ekstra yorgunluğu ise tatillerde doyasıya atmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu, önce “Yasak Elma” ekibindeki kankaları Gülenay Kalkan, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Melisa Doğu’yla tatile çıktı. Dizinin muhteşem beşlisinin tekne tatili hala konuşuluyor! Sonra doğum gününü kutlamak ve ufak işler için İstanbul’a dönen oyuncu, şimdi de ABD tatilinin keyfini çıkarıyor. Üstelik, bu tatilin ona basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’in hediyesi olduğu söyleniyor!

Instagram’da ABD’nin altını üstüne getirdiği anları paylaşan Eda Ece, bir yandan da eski güzel günleri anmaya devam ediyor. Ama bir dergi çekiminden paylaştığı pozlar, epey kötü günler geçirdiğinin de göstergesiydi!

Hiçbir Uyarıyı Dinlemedi

Eda Ece

Sık sık dergilere kapak olan Eda Ece, geçtiğimiz kış aylarında yapılan bir kapak çekiminde epey zor anlar yaşamış gibi görünüyor. Doğallığa vurgu yapmak için ormanda yapılan çekimler, bataklık kıyısına kadar taşınınca olanlar oluyor.

Tüm uyarılara rağmen bataklığa adım atan Eda Ece, orada saplanıp kalıyor! Bu anları, “Bataklığa bile isteye girme veyahut(kelime nasıl) saplanma tbtsi??” diyerek paylaşan ünlü oyuncu, neyse ki oradan kurtulmayı başarıyor. Umarız, macera dolu çekimlere biraz ara verme kararı da almıştır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz