Fırat’tan Naz’a Sonunda Açık Kart: “O Adamla Evlenme”! Aşkın Tarifi 5. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Fırat’tan Naz’a Sonunda Açık Kart: “O Adamla Evlenme”! Aşkın Tarifi 5. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yepyeni dizilerinden birisi olan Aşkın Tarifi’nde Naz ve Fırat arasındaki gerilimler yavaş yavaş yerini bambaşka duygulara bırakıyor. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüme dair detaylar!

Aşkın Tarifi 4. Bölümde Neler Oldu?

Kanal D’de Pazartesi akşamları ekrana gelen Aşkın Tarifi son bölümde Naz ve Taylan başlarına gelen onca karmaşanın ardından evlenme kararı alırlar. Ancak Fırat tabii ki bu durumu engellemek için bir hamle yapar ve bu hamle herkesi şoka uğratır. Diğer yandan Naz ve Fırat’ın birbirlerine olan yakınlaşmalarının farkında olan Sultan bundan hiç hoşlanmaz. Ve Naz’ı bir şekilde Fırat’ın hayatından çıkarmaya karar verir. Fakat Sultan’ın Naz ve Fırat’ı uzaklaştırma planları işe yaramaz ve aksine her ikisi de birbirlerine karşı olan duygularını kontrol edememeye başlarlar.

Aşkın Tarifi 5. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan Aşkın Tarifi 5. bölüm fragmanında Taylan hala Naz’ın evlenme teklifine vereceği cevabı bekler. Diğer yandan Naz ve Fırat’ın yakınlaşması artık herkesin anladığı bir hal alır. Hatta Naz’ın arkadaşı onun Fırat’la olan fotoğraflarını göstererek arkadaşını bu konuda tamamen köşeye sıkıştırır. Çünkü o da Taylan’ın Naz için uygun olmadığını düşünerek arkadaşının Taylan’la evlenmesinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Fırat ise Naz’a açık açık Taylan’la evlenmemesini söyler. Kafası artık tamamen karışan Naz ise bu kadar üzerine gelen durumun ardından ne olursa olsun Taylan’a bir cevap vermek durumundadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz