Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’dan Beklenmeyen Hareket: Herkesin İçinde Dudak Dudağa…

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’dan Beklenmeyen Hareket: Herkesin İçinde Dudak Dudağa…

Masumiyet’in İrem’i olarak akıllarımızda yer eden Deniz Işın, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu kadar da olmaz dedirtti. Herkesin içinde dudak dudağa pozlar paylaşan Deniz Işın’ın o anları görenleri şaşırttı.

Leyla Geliyor!

2019 yılında Her Yerde Sen adlı dizi ile televizyonlara ‘merhaba’ diyen güzel oyuncu Deniz Işın’ı sonrasında Netflix’in göz bebeği Atiye’de ve Sefirin Kızı dizisinde canlandırdığı Dr. Sahra rolü ile izledik. Bu sezona kadar hep yardımcı rollerde gördüğümüz Işın, Masumiyet ile ilk başrol deneyimini yaşadı.

blank

Yetenekli oyuncunun başarısı gözden kaçmamış olacak ki, Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından Deniz Işın’a bomba gibi bir teklif geldi! Acun Ilıcalı’ya ait dijital platform Exxen için çekilecek olan Leyla ile Mecnun’un yeni sezonunda Deniz Işın’ın Leyla karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Aşı Gerginlik Yaptı!

blank

Bizler heyecanla Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerini ve Deniz Işın’ı tekrar ekranlarda görmeyi beklerken, güzel oyuncu sete kadar olan süreyi kendisine vakit ayırarak ve işlerini yaparak geçirdi. Bu sırada Covid aşısını da olan Işın, bir süre sosyal medyada gerginliği ile gündeme geldi.

blank

Özellikle taksi şoförleri ile yaşadığı garip diyalogları aktarırken adeta o anı yeniden yaşayan, o derece gerilen güzel oyuncu, aşıdan birkaç gün sonra bu etkilerden sıyrılıp normal yaşantısına dönebildi. Hala taksicilerle sorun yaşıyor mu bilemiyoruz tabi, ama şu sıralar ruh hali son derece sakin seyrediyor.

Dudak Dudağa Pozlar Şaşırttı!

Dün akşam arkadaşı ile sahilde açık havanın keyfini çıkaran Deniz Işın, arkadaşının köpeği ile bir hayli eğlendi. Evde bir kedi besleyen ve zaman zaman kedisinden şiddet gören güzel oyuncu, köpek sevgisini biraz abartınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Çubuk krakerini patili dostu Danki ile paylaşmak isteyen Deniz Işın ve tatlı köpeğin dudak dudağa görüntüsü takipçilerini şaşırttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz