İlayda Alişan’ın Sevgilisi Serkay Tütüncü Verdi Veriştirdi: ” Ne Anamız, Ne Bacımız… Eşcinsel Arkadaşlarımın…”

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

İlayda Alişan’ın Sevgilisi Serkay Tütüncü Verdi Veriştirdi: ” Ne Anamız, Ne Bacımız… Eşcinsel Arkadaşlarımın…”

Türkiye’de Onur Haftası Yürüyüşleri maalesef yıllardır olaylı görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da yerli olsun yabancı olsun birçok ünlü bu yürüyüşte yaşananlara dair bir çift kelam ediyor bir şekilde. Ve bu yılki yürüyüşte yaşananlara dair gelen kelamlardan birisi de İlayda Alişan’ın sevgilisi Serkay Tütüncü oldu. İşte Serkay Tütüncü’nün zehir zemberek tweeti!

Burada Sadece Aşk ve Umut Var

Geçtiğimiz gün Onur Haftası kapsamında İstanbul’da yapılan LGBTİ+ bireylere yapılan polis saldırısı hem Türkiye’den hem de yurt dışından birçok ünlü ismin tepki vermesine neden olmuştu. Bu esnada konser için Türkiye’de bulunan Alman şarkıcı Liana Georgi’nin yürüyüşü ise yine hem ülke içinde hem de dünyada gündeme oturan olaylardan birisi oldu. Onur Yürüyüşü’ne katılan Liana Georgi, yürüyüş esnasında “Burada sadece aşk ve umut var. Siz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben yürüyorum, umut ile. Türkçem için özür dilerim” ifadelerini kullanmıştı.

Madonna da Duramadı

blank

Liana Georgi’nin bu tutumu ve söyledikleri ise dakikalar içerisinde sosyal medya aracılığıyla tüm dünyaya yayıldı. Bu görüntüleri gören Madonna da bu görüntüleri ilk paylaşan isimler arasında yerini aldı. Ve 16 milyon takipçisi olan Madonna bununla da yetinmeyip Instagram hesabından “İstanbul’da onur yürüyüşü. Neden bu kadar çok polis var?” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Serkay Tütüncü’den Zehir Gibi Paylaşım

blank

Bu olanlar için Türkiye’den de birçok isim tepki gösterirken bunlardan birisi de İlayda Alişan’ın sevgilisi Serkay Tütüncü oldu. Yakışıklı oyuncu Twitter hesabından adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü oyuncu paylaşımında “Yılda bir gün “pride” paylaşımı yapıyoruz, onda da ne anamız, ne bacımız, ne de dinimiz imanımız kalıyor. Eşcinsel arkadaşlarımın 365 gün nasıl bir mantaliteyle yaşadıklarını bir kez daha net bir şekilde anladım. Çok zor be! Gerçekten bizden olmayacak..” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz