Erşan Kuneri Setinde Gergin Anlar! Uraz Kaygılaroğlu Merve Dizdar’a Sert Çıktı: İşine Bak!

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Erşan Kuneri Setinde Gergin Anlar! Uraz Kaygılaroğlu Merve Dizdar’a Sert Çıktı: İşine Bak!

Erşan Kuneri Sete çıkar çıkmaz olaylar başladı! İlk gerginlik Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu arasında yaşandı. Kaygılaroğlu’nun “işine bak!” sözleri sosyal medyaya damga vurdu!

Erşan Kuneri’nin Dev Kadrosu!

Gora, Arog, Hokkabaz, Pek Yakında, Yahşi Batı ve Kara Komik Hikayeler filmleriyle zaman zaman güldüren, bazen de gülücüklerin yanına bir parça hüzün ekleyen Cem Yılmaz, bu sefer dijital yayın platformu Netflix’te yayınlanacak ilk dizi projesi Erşan Kuneri için kolları sıvadı!

blank

Pis Yedili ile hayatımıza giren ve sonrasında adeta evrim geçiren Uraz Kaygılaroğlu, birçok projede yer aldı. Sefirin Kızı’nda calandırdığı Gediz karakteri ile gönüllerimize taht kuran yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz’ın ilk dizi projesi Erşan Kuneri’ye katıldı.

blank

Erşan Kuneri kadrosunda yer alan tek isim Uraz Kaygılaroğlu değildi elbette. Cem Yılmaz projelerinin değişmez oyuncularından Zafer Algöz ve Masumlar Apartmanı’nın göz bebekleri Ezgi Mola ile Merve Dizdar da Erşan Kuneri projesinde yer alan isimlerden oldu.

blank

Son günlerde eşi Gürhan Altundaşar’dan boşanması ile gündeme gelen Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’ndan hemen önce Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? ve Eltilerin Savaşı adlı filmlerde rol almıştı. Özellikle Eltilerin Savaşı’nda canlandırdığı Gizem Karakteri ile beğeni toplayan Dizdar’a, filmin hemen ardından Masumlar Apartmanı için teklif almıştı.

Çekimler ve Gerginlikler Başladı!

blank

Güzel oyuncunun yeteneği gözlerden kaçmamış olacak ki, Cem Yılmaz da kendisini Erşan Kuneri projesine dahil etmek istedi. Teklifi kabul eden Merve Dizdar, ayrılığın ağırlığını bile atamadan sete koştu. Ancak burada da kafası rahat etmedi!

blank

Dinlendiği esnada rol arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’nun kendisini videoya çekerek geldiğini farkeden Dizdar’ın birden yüzü kızardı. Esprili bir şekilde “Sağda solda sürtme arkadaşım, işine bak” şeklinde çıkışan Uraz kaygılaroğlu’nun bu sözleri Dizdar’ı adeta kahkaha krizine soktu.

Umarım set boyunca her gerginlik en az bunun kadar eğlenceli olur da bizler de dev kadronun muhteşem enerjisi ile süslenmiş bir Erşan Kuneri izleriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz